Тендер на надання послуг з друку та розміщення зовнішньої реклами

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

тендер tender 1 (10)
Тендер на надання послуг з друку та розміщення зовнішньої реклами

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг з друку та розміщення рекламних матеріалів на носіях зовнішньої реклами в українських містах в межах проєкту «Надання підтримки пілотним містам Житомир, Кам’янець-Подільський, Ужгород та Івано-Франківськ в організації PR-кампанії «Зроблено в…», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в Україні.

МЕТА: вибір фахівців, що спеціалізуються на виготовленні та розміщенні білбордів та сітілайтів на носіях зовнішньої реклами впродовж грудня 2023 року.

ОПИС ПОСЛУГ: обрані підрядники надаватимуть послуги з друку і розміщення реклами на білбордах та сітілайтах в місті Ужгороді, Житомирі та Кам’янці-Подільському (35 конструкцій).

ТЕМАТИКА: підвищення рівня впізнаваності бренду проєкту, що спрямований на підтримку локальних виробників.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

  • містять повний пакет документів, а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи, перелік та опис потенційних локацій для розміщення рекламних матеріалів;
  • заповнені українською мовою;
  • закріплені підписом та печаткою;
  • вчасно надіслані електронною поштою.
СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 16 листопада 2023 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_зовнішня реклама».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на умові післясплати на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ
  • Раціональна фінансова пропозиція.
  • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
  • Підтверджений досвід у сфері надання послуг.
  • Якість надання послуг.
  • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до координатора проєкту Максима Несвітайлова за електронною адресою: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Розпочато прийом заявок на Школу Антикору для журналістів та активістів

Закупівля будівельних матеріалів PFRU-2024-062|Chemonics ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Закупівля навісного обладнання до екскаваторів-навантажувачів

Український фонд “Благополуччя дітей” оголошує відбір постачальника на проведення комплексу ремонтних робіт в офісному приміщенні

Конкурс на закупівлю меблів

Тендер на організаційне та технічне забезпечення 2-х заходів