Тендер на надання послуг дизайнера/ки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
nikolaievska

онлайн вебінар тренінг rene-ranisch-zBoK4-I1XUM-unsplash
Тендер на надання послуг дизайнера/ки

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання послуг дизайнера в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА

Вибір фахівців для надання послуг з графічного дизайну та верстки для забезпечення проєктної діяльності Програми на постійній основі впродовж 11 місяців.

ОПИС ПОСЛУГ

Обрані підрядники надаватимуть послуги з оперативного створення графіки (у тому числі анімованої) для соціальних мереж, сайту, розсилок; розробці поліграфічної продукції; створенні інфографіки; розробці презентацій.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

  • Містять повний пакет документів (шаблон за посиланням), а саме: заповнена заявка, реєстраційні документи тощо;
  • Документи заповнені українською мовою;
  • закріплені підписом та печаткою;
  • вчасно надіслані електронною поштою.

СТРОКИ НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 10 грудня 2022 року на пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на тендер_дизайнерські послуги РАНГ».

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/рахунку/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Оскільки ці послуги фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги, вони оплачуватимуться без ПДВ (за вимогою проєкту).

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

Для юридичних осіб — до заявки додаються реєстраційні документи: скан-копія Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, свідоцтва платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ та/або свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства, документ, що підтверджує повноваження підписанта.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

  • Раціональна фінансова пропозиція.
  • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
  • Підтверджений досвід у сфері надання дизайнерських послуг.
  • Якість надання послуг.
  • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Конкурс для громадських організацій м. Харків та Харківської області організації для реалізації комплексної програми захисту дітей

Навчання депутатів місцевих рад і старост громад

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання масляних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання бойлерів (50 л, 80 л, 100 л)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання інфрачервоних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання обігрівачів електричних конвекторного типу