Тендер на надання логістичних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Presstur

тендер-tender-ntylth1
Тендер на надання логістичних послуг

ГО “Соціальний центр Вінниччини” оголошує тендер на надання логістичних послуг в межах реалізації проєкту «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині», що впроваджується у рамках ініціативи #ВАРТО+ГО, яка реалізується Українським ветеранським фондом при підтримці Мінветеранів.

 Метою проєкту є підтримка та розвиток мікропідприємництва серед ветеранів, членів сімей ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України шляхом проведення навчання з основ ведення бізнесу для ветеранів та конкурсу відкритих бізнес-ініціатив впродовж тривалості проєкту у Вінницькому регіоні.

 Опис послуги: Забезпечення надання логістичних послуг з організації одноденної поїздки для 35 осіб Вінницької обл. за маршрутом:

  • м. Вінниця – м. Липовець
  • м. Липовець – м. Вінниця.

 Надання послуги буде здійснюватися у другій половині грудня 2023 р.

 Вимоги до виконавців. До участі у тендері запрошуються організації, фізичні особи-підприємці, які:

1) мають щонайменше 2 роки досвіду у сфері надання логістичних послуг;

2) офіційно зареєстровані на території, що підконтрольна Уряду України на момент надання послуги;

3) комплексність надання послуги;

4) наявність відповідних КВЕДів.

 Вимоги до тендерної пропозиції:

1) Тендерна пропозиція має надаватись у формі цінової пропозиції.

2) Перелік документів, які Заявники повинні надати до тендерної пропозиції:

- Належним чином підписана Комерційна пропозиція у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис та печатка) (додаток №1);

- Опис досвіду надання аналогічних послуг (у довільній формі).

- Реєстраційні документи: витяг/виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; документи підтверджуючі податковий статус; копії відповідних ліцензій.

Тендерна процедура:

  • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
  • Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
  • Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найвигіднішу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
  • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 11 грудня 2023 року.

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу [email protected]

У темі електронного листа прохання вказати “Тендер_послуги трансферу”.

Контактна особа – Ксенія Пантєлєєва, тел. – 066 492 95 83.

Додаток_Конкурсна пропозиція (6)


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання