Тендер на надання логістичних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Protydiia-torhivli-liud-my-1-1
Тендер на надання логістичних послуг

Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» оголошує тендер щодо постачальника логістичних послуг з обслуговування заходів проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”.

Тендерна пропозиція повинна містити:

– цінову пропозицію на бланку учасника тендеру з усіма реквізитами та контактними даними;
– копії установчих документів (свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ, витяг з ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку – залежно від правового статусу суб’єкта господарювання).

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту, що реалізуються ВОПО «Джерело надії» за підтримки Pact Ukraine та уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.

Термін надання послуг: 10-11 червня 2021 року.

Логістичні послуги з обслуговування заходу включають:

  1. Транспортні послуги для учасників та учасниць з інших міст.  Очікується 15 осіб з Кіровоградської області, 15 осіб з Черкаської області, 5 осіб з Полтавської області та 5 осіб з Вінницької області;
  2. Забезпечення проживання в готелі (3 зірки щонайменше), протягом 2 діб 40 учасників та учасниць з інших міст з включеним сніданком;
  3. Організацію харчування (4 кава-перерв, 2 обіди, вечеря та ланчбокс для учасників з інших міст) для 60 осіб, із можливістю врахувати індивідуальні потреби учасників_учасниць (стан здоров’я, вегетаріанство.)
  4. Закупівля та доставка матеріалів для заходу для учасників (папір для друку, папір для фліпчарту, маркери, стікери, ручки, блокноти тощо).

Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу [email protected], зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.

Більш детальну інформацію про проект та технічне завдання можна отримати, завітавши до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, у робочі дні з 10:00 до 17:00 або зателефонувавши за номерами тел.: +38-068- 425-00- 70; +38-0432- 26-31- 82.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 днів з дати визначення переможців. ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 12.00 години 8 червня 2021 року.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії