Тендер: Меблі для студентів переміщеного Вишу (м. Рівне)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
rkraplych

тендер tender ntylth(1)
Тендер: Меблі для студентів переміщеного Вишу (м. Рівне)

Тендер: Меблі для студентів переміщеного Вишу (м. Рівне)
Фундація імені князів-благодійників Острозьких в рамках проєкту «Житло студентам релокованого Вишу» за програмою «Фонди громад – вартові добробуту громади», що впроваджується благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» за фінансової підтримки Global Giving оголошує тендер для виробників та продавців меблів для житлової кімнати (умеблювання студентського гуртожитку) релокованого до м. Рівне Луганського державного медичного Університету (ЛДМУ).

Передбачається придбати та встановити наступні меблі:
Ліжко з матрацом – 26 шт.
Стіл однотумбовий – 13 шт.
Шафа для одягу – 13 шт.

Технічні параметри та характеристики в додатку №1

Увага!

Сума доставки і встановлення меблів у кімнатах гуртожитку ЛДМУ (центральна частина м. Рівне) має входити у вартість меблів.

Оскільки Фундація імені князів-благодійників Острозьких є фондом розвитку громад, певну перевагу у тендері матимуть виробники меблів з Рівненської області та м. Рівне.

Тендерна комісія оцінюватиме: якість меблів, ціну (найнижча ціна не є головним чинником для обрання переможця тендеру), можливість швидкої доставки та встановлення (не більше 15 робочих днів з моменту ухвалення рішення про обрання переможця тендеру.

Тендер вважатиметься таким який відбувся при наявності не менше 2-х пропозицій.
Кінцевий термін приймання запитань: 20 березня 2023 року, 17:00 за київським часом на електронну адресу: [email protected].

Кінцевий термін подання пропозицій: 24 березня 2023 року, 17:00 за київським часом тільки на електронну адресу: [email protected].

Рішення тендерної комісії буде ухвалено: 27 березня 2023 року, до 17:00 за київським часом і повідомляється тільки на електронну адресу: [email protected].

***
Фундація імені князів-благодійників Острозьких (Фундація Острозьких) та Луганський державний медичний університет (ЛДМУ) в рамках, підписаного 19 жовтня 2022 року, Меморандуму про партнерство, за яким передбачено впровадження ряду спільних проєктів, розпочинають виконання нового проєкту «Житло студентам релокованого Вишу» в межах програми «Фонди громад – вартові добробуту громади», що впроваджується Благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» за фінансової підтримки Global Giving

Керівник проєкту Руслан Краплич
тел. (Вайбер, Ватсап, Телеграм): 0503392518,
[email protected]

Деталі тендеру тут https://pbof.org.ua/2023/03/11/tendermevvl/

Прошу поширити для зацікавлених.


Останні публікації цього розділу:

Закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення

Золотий фліпчарт: стартував конкурс з відзначення найкращих ініціатив громадського сектору

Учителі — провідники до інформаційної обізнаності: запрошення до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Закупівля будівельних матеріалів PFRU-2024-062|Chemonics ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Закупівля навісного обладнання до екскаваторів-навантажувачів

Український фонд “Благополуччя дітей” оголошує відбір постачальника на проведення комплексу ремонтних робіт в офісному приміщенні