Уточнення специфікації – Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(5)
Уточнення специфікації – Тендер із закупівлі спортивного обладнання для 4-х тер. громад

Організація Global Communities, виконавець Програми МТД DOBRE, надає уточнення щодо специфікацї лоту №3 у тендері із закупівлі спортивного обладнання для Рукшинської, Недобоївської, Новоселицької ТГ Чернівецької області та Любецької ТГ Чернігівської області, відповідно до специфікації RFQ#487. 

Просимо взяти до уваги уточнення стосовно специфікації позиції №1-2 у лоті №3 для Новоселицької ТГ. Просимо орієнтуватися на візуалізацію цих тренажерів, що вказані у тендерній документації. Тобто правильна назва позицій №1 та №2 у лоті №3: «Вуличний тренажер «Тяга зверху – жим від грудей» (поз. №1) та «Вуличний тренажер комбінований «Важільна тяга – для м’язів біцепсу» (поз. №2).

Оновлена тендерна документація, умови тендеру та форми для заповнення знаходяться у доданих файлах. Усі інші специфікації та умови дишаються без змін.

Global Communities_RFQ 487_Sport equipment_4 lots

RFQ 487_Attachment C Budget_Lots_1-4

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками на бланку компанії, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 12:00 за місцевим часом 5 жовтня 2021 року на адресу dobreprocurement@globalcommunities.org та обов’язково вказувати номер тендеру RFQ#487 та назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеними вище адресами не пізніше 12:00 29 вересня 2021 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту. 

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг менторів

Запрошення до участі у відкритому тендері на закупівлю послуги перевезення для проведення заходів

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з розміщення учасників

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з харчування учасників

Тендер на закупівлю спеціального обладнання для регіональних ТБ студій

Конкурс на закупівлю ноутбуку