Тендер із закупівлі послуг зі створення анімованих відеороликів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

тендер tender 1 (11)
Тендер із закупівлі послуг зі створення анімованих відеороликів

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг зі створення 4 анімованих роликів (та 4 скорочених промо на їх основі) у форматі відео інструкцій на теми соціального захисту прав ВПО для поширення в соцмережах в рамках проєкту, що реалізується за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН). 

Дата оголошення про тендер: 07 червня 2023 року 

Термін подання тендерних пропозицій: до 20 червня 2023 року 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 21 червня 2023 року, розгляду не підлягатимуть. 

Деталізація послуг, які надає підрядник: 

Створення 4 анімованих роликів у форматі відео інструкцій на теми соціального захисту прав ВПО для поширення в соцмережах.

Теми відеороликів:

1. Соціальні виплати для постраждалого населення (види виплат і порядок їх оформлення).

 1. Компенсація за пошкоджене/зруйноване житло.
 2. Права людей, які повертаються в Україну з-за кордону.
 3. Відновлення паспортів та інших документів.

Технічне завдання та референси за посиланням.

Термін надання послуг: червень-серпень 2023 року. 

Вимоги до кваліфікації підрядника: 

 1. Досвід у створенні рухомих інфографік (анімування тексту, створення простих ілюстрацій та їх анімування, зрозумілий візуальний ряд, що сприймається як “відеоінструкція”);
 2. Досвід у створенні анімованих відеороликів, рухомих інфографік / інструкцій на соціальні теми, теми захисту прав людини;
 3. Навички роботи з візуальними редакторами WizIQ / LOOM / Movie Maker / Adobe Illustrator / Adobe Photoshop та аналогічними; 
 4. Навички створення ілюстрацій на соціальні теми;
 5. Досвід співпраці з громадським сектором / благодійними фондами буде перевагою.  

Інший релевантний досвід та навички:

 1. Здатність гнучко реагувати в динамічному середовищі з обмеженими часовими рамками.
 2. Здатність до командної роботи з представниками Організатора.
 3. Вміння дотримуватись дедлайнів. 

Умови: 

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці. 

Умови оплати: повна післяплата. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру: 

 1. Обов’язкова реєстрація юридичної особи або фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.
 3. Документообіг через сервіс електронних документів Вчасно.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи: 

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію. 
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток А).
 4. Портфоліо з прикладами 3-х аналогічних робіт.
 5. Рекомендації (за наявності). 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій: 

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище. 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 20 червня 2023 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Послуги зі створення анімованих відеороликів”, на адресу: [email protected]

Тендерна процедура: 

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій. 
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. 
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг. 
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір. Також відібрані підрядники, будуть сповіщені через електронну пошту, протягом 3 днів після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій. 
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. 

Додаткові застереження: 

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення. 
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. 

Індивідуальний підхід та рівні можливості 

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС» прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected] до 20 червня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»