Тендер із закупівлі обладнання для шелтерів для внутрішньо переміщених осіб

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender 1 (8)
Тендер із закупівлі обладнання для шелтерів для внутрішньо переміщених осіб

Благодійний фонд «Повір у себе»  в межах грантового проєкту “Допомога цивільному населенню під час війни в Україні через підтримку діяльності Співдія шелтерів” що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлю обладнання для шелтерів у Волинській, Львівській та Черкаській областях (термопоти, електрочайники, переносні душові бокси, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні подовжувачі, бойлери, електричні плити, інформаційні дошки).

Дата оголошення про тендер: 28 липня 2022 року

Термін подання тендерних пропозицій:  12:00 12 серпня 2022 року

Предметом закупівлі є:

Лот №1 «технічне обладнання»

Назва позиції

Кількість одиниць

 1. Термопот ProfiCook PC-HGA 1196 або аналог

39

 1. Електрочайник Xiaomi Mi Smart Kettle Pro або аналог

30

 1. Переносний душовий бокс Serena 3202 SE M або аналог

3

 1. Кулер для води Cooper&Hunter H1-LNB або аналог

60

 1. Мікрохвильова піч LG MS2042DB або аналог

30

 1. Пральна машина Samsung WW60K40G09WDUA або аналог

9

 1. Електричні подовжувачі на 5 розеток 10м

150

 1. Бойлер Аriston sg1 80 v або аналог

3

 1. Електрична плитка Hilton hec-201 або аналог

39

Лот №2 «дошка для оголошень»

 1. Інформаційна дошка для облаштування куточків

30

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

В цьому тендерному оголошенні передбачено два лоти. ЛОТ №1 передбачає закупівлю побутової техніки. Лот № 2 передбачає закупівлю дошки для оголошень. Кожен постачальник може подавати пропозиції на декілька лотів одночасно, але для кожного лоту має бути заповнена окрема форма тендерної пропозиції. Перелік цих предметів для закупівлі буде використовуватись для забезпечення осіб, які проживають у шелтерах, верифікованих в рамках програми. У вартість закупівлі повинна бути врахована доставка товару. Кожен товар буде розподілений та доставлений в 3 області, такі як: Волинська область, Львівська область, Черкаська область. Оплата передбачається виключно безготівкова. 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – (м. Львів, вул Миколи Коперника 17; м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5, м. Черкаси, вул. Богдана Хмельницького 55).

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури 
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо)
 7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку, тощо)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] до 8 серпня 2022 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер RPP/2022/06/054/SC_Назва учасника» до 12:00 12 серпня 2022 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12.00 години 12 серпня 2022 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 16 серпня 2022 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Гуменна Олександра Борисівна телефон +38 (095)271-89-14


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області