Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-ntylth1
Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Організація Global Communities, виконавець програми МТД «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» USAID DOBRE, запрошує Вас подати цінову пропозицію щодо постачання мобільних розбірних сцен (4 од.) та освітлювального обладнанняв (12 од.) для 4 територіальних громад, згідно із специфікацією RFQ 603.

Деталі тендеру та форми для заповнення знаходяться у доданому файлі.

RFQ 603_stages for 3 CCs

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 17:00 за київським часом 12 грудня 2023 року через веб-сторінку Purchases (smarttender.biz) (tender #22328203).

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеним вище посиланням не пізніше 14:00 07 грудня 2023 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.  

З повагою,

Команда «Глобал комьюнітіз»


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю товарів за рамковою угодою

Пакт оголошує тендер на надання послуг логістичної підтримки заходу

Тендер на придбання комп’ютерного обладнання

Забезпечення та виготовлення друкованої, сувенірної та іншої продукції в рамках заходів #КібербезпекаФінансів (REQ-KYI-24-0109)

Медіа-гранти для медійних громадських організацій

Закупівля модульних будівель для 4 прикордонних пунктів пропуску: Рава-Руська, Мамалига, Росошани, Старокозаче