Тендер із закупівлі 12 екскаваторів-навантажувачів (RFQ 611)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-ntylth1
Тендер із закупівлі 12 екскаваторів-навантажувачів (RFQ 611)

Шановні добродії!

Організація Global Communities, виконавець програми МТД «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» USAID DOBRE, запрошує Вас подати цінову пропозицію щодо постачання екскаваторів-навантажувачів (12 од.) для 12 територіальних громад, згідно із специфікацією RFQ 611.

Деталі тендеру та форми для заповнення знаходяться у доданому файлі.

RFQ_611_12 backhoes JCB 3CX

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 17:00 за київським часом 11 грудня 2023 року на адресу Purchases (smarttender.biz) (Tender #22325495).

 та обов’язково вказувати назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеною вище адресою не пізніше 14:00 06 грудня 2023 року. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities.  

З повагою,

Команда «Глобал комьюнітіз»


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання грантів на надання послуг у сфері турботи про психічне здоров'я та психосоціальної підтримки

Запит пропозиції на надання послуг з проведення тренінгів з внутрішніх комунікацій для топ-менеджерів субгрантерів / Request for Proposal for provision of Internal communications training for subgrantees' top-level managers

Стартував відбір учасників форуму «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту»

Консультант/ка з ризиків і кредитування юридичних осіб

Тендерна пропозиція на проведення аудиторських послуг фінансової звітності за результатами реалізації проєкту

ГО «КІНБУРН» оголошує конкурс із закупівлі послуг графічного та веб-дизайну для розробки та запуску бренду Blue Innovation Challenge