Тендер із постачання велосипедів для укомплектування велосипедних патрулів поліції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
spilnohub

тендер
Тендер із постачання велосипедів для укомплектування велосипедних патрулів поліції

Запрошуємо зацікавлених постачальників до участі у відкритому тендері із постачання велосипедів для укомплектування велосипедного патруля поліції в Бердянську та Мелітополі.

Громадська організація «Спільно HUB» в рамках проєкту «Велопатруль у Мелітополі та Бердянську», що реалізується в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий тендер на постачання велосипедів для навчання та подальшої роботи велосипедних патрулів для представників Національної поліції в Мелітополі та Бердянську.

Дати оголошення відкритого тендеру на постачання велосипедів:

12.08.2020 — 25.08.2020.

Вимоги до постачальника товарів — учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері – мінімум 2 роки, відповідні КВЕДи для здійснення запитуваної діяльності, можливість здійснити постачання велосипедів за переліком вимог до комплектації і у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом.

Перелік вимог до комплектації велосипедів:

 1. 12 велосипедів з алюмінієвими рамами з діаметром колес 27,5 або 29 дюймів для людей зростом 170-185 см.

 2. Обов’язкові вимоги до комплектації: дискові гальма, вилка з амортизацією, подвійні ободи, трансмісія 3*7/8 (3 зірки попереду, 7 або 8 зірок позаду), каретка на промислових підшипниках.

 3. Враховуючи особливості подальшої експлуатації, важливою є наявність місць для кріплень підфляжника та багажника.

 4. Наявність документів (паспорта), які підтверджують дані власника велосипеда та гарантійні зобов’язання на раму велосипеда.

 5. Увага! У вартість послуги/товару повинна бути включена доставка велосипедів до м. Запоріжжя

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця тендеру прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора.

Склад цінової пропозиції:

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію підрядника для здійснення відповідної діяльності на території України та відповідних КВЕДів

 • Копія документу, що підтверджує податковий статус

 • Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається)

 • Оригінал Рахунка-фактури

 • Зразок договору поставки товару

Та інші документи, які, на думку підрядника, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо)

1. Цінова пропозиція з описом позицій велосипедів.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 • Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

 • Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора

 • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Кінцевий термін подання цінової пропозицій: 25 серпня 2020 року до 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають.

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

 • Пропозиції повинні залишатися чинними протягом 30 (тридцяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій — 26 серпня 2020 року

 • Цінові пропозиції в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу [email protected] із темою листа «Відкритий тендер_грантова угода_№ RPP/2020/07/062/CP» не пізніше 25 серпня 2020 року (до 18.00).

 • А також в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: Україна, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, буд. 50, кв. 147, індекс 69002, Громадська організація “Спільно ХАБ” не пізніше 25 серпня 2020 року (до 18.00).

 • Тендерні пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасниками у запечатаному вигляді.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 26 серпня 2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цього відкритого тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цього відкритого тендеру, надсилаючи документи для участі у відкритому тендері за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами.

Деталі: Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за телефонами: +38(093)344-26-98 (асистентка проєкту Поліна Фролова), +38(068)447-90-96 (бухгалтерка проєкту Юлія Шадріна).

RPP_2020_07_062_CP_Spilno_HUB_Форма_цінової_пропозиції_КП 

 


Останні публікації цього розділу:

Гранти House of Europe на персональні проєкти в шести сферах

Набір на онлайн курс з екологічного права «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян»

Харківська Міська рада оголошує конкурс соціальних проєктів

Новий проєкт для викладачів журналістики: Використання даних проти маніпуляції та дезінформації

Відкритий конкурс на закупівлю послуг із проведення культурно-пізнавального інформаційного заходу для туристичних операторів і представників ЗМІ

Тендер на закупівлю товарів/послуг