Тендер для ГО-членів УКМ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Hanna Zavorotna

тендер
Тендер для ГО-членів УКМ

ГО “Екодія” оголошує тендер для ГО-членів УКМ

З кожним роком ми відчуваємо прояви зміни клімату все більш сильно. Екстремальні погодні явища забирають тисячі життів і завдають величезних збитків у всьому світі. В Україні можна спостерігати збільшення посух, сильні зливи, теплові хвилі, у майбутньому існує ризик підвищення рівня моря. 

У 2018 році міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив про початок процесу розробки нового Національно Визначеного Внеску (НВВ), який триватиме у 2019–2020 рр. Наприкінці 2019 року новостворене Міністерство енергетики та захисту довкілля оголосило про перегляд Енергетичної стратегії на період до 2035 року та початок розробки Національного плану з енергетики та клімату на 2021–2030 рр. Перераховані документи є стратегічно важливими для майбутньої кліматичної політики в Україні та ми наголошуємо, що вони мають відповідати цілі утримати потепління на рівні 1,5-2 градуси до кінця сторіччя.

Тому громадські організації та незалежні експерти різних напрямків об’єдналися, аби запропонувати цілі для ключових секторів. Спільно була розроблена Дорожня карта кліматичних цілей України до 2030 року. 

Разом з цим, реалізацію розроблених національних стратегій на досягнення визначених цілей першою чергою буде покладено на місцевий і регіональний рівень. Однак деякі міста вже готові бути більш амбітними, ніж держава, та переходити на 100 % відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) до 2050 року. 

Для подальшої розбудови мережі кліматично амбітних міст важливо, аби місцева влада обрала курс на скорочення викидів парникових газів. У цьому може допомогти Дорожня карта з запропонованими цілями у ключових секторах.

Тому Громадська організація “Центр екологічних ініціатив “Екодія” оголошує тендер за фінансової підтримки Федерального міністерства екології, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (German Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation and Nuclear Safety), у рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).

Метою проєкту є проведення робіт і заходів для підвищення амбітності кліматичної політики на місцевому рівні через роботу з кандидатами на посади міських голів, партіями та кандидатами у депутати, а також з місцевою владою та громадськістю.

Очікувані результати та продукти:

  • Матеріали (у т.ч., аналітичні та/або публікації) на тему “Що виконання цілей ДК означатиме для вашого міста”?”, яка може включати потреби, потенціал і вигоди від реалізації цілей у секторах, запропонованих у Дорожній карті. 
  • Відповіді від партій і кандидатів на позицію міського голови, щодо включення у програми кандидатів на посади міських голів, партій і кандидатів на посади депутатів цілей, відповідних розробленій Дорожній карті кліматичних цілей 2030.
  • Комунікаційні заходи з представниками місцевої влади, населенням регіону, представниками ЗМІ щодо необхідних складових для амбітної кліматичної політики відповідно до Дорожньої карти.

Критерії до учасників тендеру:

  • Громадська організація зареєстрована в Україні
  • Організація – член УКМ (http://climategroup.org.ua/)
  • Попередній досвід роботи з місцевою владою та/або громадськістю
  • Готовність бути присутніми на загальному плануванні проекту (орієнтовно 1 день у м. Київ)

Бюджет реалізації всіх заходів становить гривневий еквівалент 16 000 євро. У рамках конкурсу планується ухвалення 4-8 контрактів (на 2 000-4 000 євро кожен)

Термін виконання робіт і надання послуг: травень-листопад 2020 року.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 14 квітня 2020 року, до 18:00 за київським часом. Результати відбору тендерної комісії будуть оприлюднені не пізніше 24.04.2020 року

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: info ат ecoaction.org.ua.

Тема листа: Підвищення місцевої кліматичної амбітності.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Бойко на адресу ob аt ecoact.org.ua 


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку