TBpeopleUkraine оголошує конкурс на створення відеоролика

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Khavrel

тендер
TBpeopleUkraine оголошує конкурс на створення відеоролика

Благодійна організація «TBpeopleUkraine» об’єднує потужну спільноту людей, які стикнулись із проблемою туберкульозу, впливаючи на формування і реалізацію національних та регіональних політик, поліпшуючи умови лікування, забезпечуючи, захист прав та інтересів пацієнтів, в тому числі достатнє бюджетне фінансування послуг громадського здоров’я та соціальних послуг. Серед напрямів діяльності TBpeopleUkraine – консультативна та освітня діяльність, спрямована на розбудову спроможності ОГС з бюджетної адвокації, що спрямована на сталість сервісів для пацієнтів з туберкульозом як в Україні, так і в країнах Центральної та Східної Європи.

Технічне завдання

 1. Повний комплекс послуг з розробки контенту, відеозйомки та монтажу відеокурса на тему на тему «Моніторинг бюджетних коштів у сфері протидії туберкульозу з урахуванням впливу пандемії Covid-19» включатиме:
 • Пошук та контрактування експертів з бюджетної адвокації, розробка контенту освітніх матеріалів та погодження із Замовником.
 • Розробка сценарію відеоролика та погодження його із представником/ками Замовником
 • Створення інфографіки у співпраці з представником(-ами)/ Замовника
 • Зйомка та запис аудіо доріжки для відео (синхронізований звук: відео+звук, та закадровий), подальша обробка аудіодоріжки.
 • Монтаж відзнятого матеріалу.
 • Адаптація україномовних/англомовних субтитрів до візуального ряду.
 • Загальні вимоги
 • Відео-курс повинен включати відео-сесію на тему: «Моніторинг бюджетних коштів у сфері протидії туберкульозу з урахуванням впливу пандемії Covid-19».

Цільова аудиторія: представники НУО, представники ОМС країн Східної Європи та Балкан.
Тривалість відеоролику: орієнтовно 15 хв.
Стиль подачі матеріалу: відео-лекція.
Канали розповсюдження: навчальний портал, використання під час онлайн навчальних заходів
Місце зйомок: м. Київ
Технічні параметри (не гірші ніж зазначені):
Формат – MP4 Кодек – H.264
Розмір зображення – Full HD 1920*1080p
Частота кадрів – 25 кадрів/сек
Бітрейт – 15 000 кбіт/сек
Звук – stereo 2.0 – 6 Db

Термін виконання: роботу над відеороликами потрібно почати одразу після укладання
Договору і завершити не пізніше 2 місяців з дати його підписання.
Просимо надіслати Вашу пропозицію українською мовою на електронну адресу [email protected] до 01 березня 2021, до 18-00.

 1. Опис необхідних документів:
  - Резюме Виконавця. У резюме Виконавця просимо обов’язково зазначити досвід надання послуг по відеозйомці та монтажу (в роках) та додати не більше 5-ти посилань на аналогічні зразки виконаних робіт у сфері соціальної реклами або соціальних проєктів.
  - Заповнена за зразком, підписана і відсканована комерційна пропозиція. 

Зразок комерційної пропозиції за посиланням.

- Виписка або витяг Державної реєстраційної служби України з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.
- Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість та/або витяг з реєстру платників ПДВ (якщо Виконавець є платником ПДВ), або свідоцтво про сплату єдиного податку за ставкою 5% (якщо Виконавець є платником єдиного податку).
- Документи, що підтверджують повноваження особи на укладення договору.

 1. Терміни виконання робіт та оплата послуг

Оплата послуг здійснюється БО «TBpeopleUkraine» на підставі підписаного з Виконавцем Договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.
Будь-які питання щодо цього конкурсу необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу: [email protected].
Організація залишає за собою право зв’язуватися лише з тими організаціями чи окремими кандидатами, чиї пропозиції пройшли попередній відбір.

 1. Вимоги до виконавця

Виконавець повинен тісно співпрацювати з представником(-ами) Замовника і бути готовим враховувати зауваження та вносити усі правки, на яких наполягає Замовник без додаткової оплати. Виключні майнові права інтелектуальної власності на відеоролики, створені в процесі виконання Договору, належатимуть Замовнику.


Останні публікації цього розділу:

Запит на надання пропозицій "Політико-економічний аналіз у секторі меліорації"

Гранти / Grant: Improvement of Ukraine’s Position in the World Bank “Doing Business” Ranking

Конкурс на подання пропозицій на послуги з фото та відеозйомки для формування банку фото- та відео для використання у майбутній комунікаційній кампанії щодо вакцинації проти COVID-19

Цифрова трансформація МСП. Харківщина

Тендер на закупівлю логістичних послуг

Тендер на поліграфічні послуги