Свобода слова vs мова ненависті. Набір на тренінг в Грузії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

1
Свобода слова vs мова ненависті. Набір на тренінг в Грузії

Спілкування – це частина нашого життя. Щоденно ми користуємося своїм свободою самовираження. 18 стаття Загальної декларації прав людини стверджує «Кожна людина  має право на свободу думки,  совісті і релігії». Але з кожним днем ми все частіше говоримо і чуємо про булінг, мову ненависті та її поширення в Інтернеті. Інтернет дає необмежені можливості спілкування, поширення інформації та контенту будь-якого характеру. Фейсбук цензурує жіночі соски, але часто пропускає ненависні спічі проти мігрантів, росіян, українців, євреїв, ромів, представників_ць ЛГБТІ+. Де ж та межа між свободою самовираження та мовою ненависті?

Пропонуємо поговорити про це в Грузії 19-25 травня 2020 року на міжнародному тренінгу “Freedom of Opinion and Speech: talking it out!!!” разом із молодіжними працівниками, лідерами та волонтерами з Іспанії, Бельгії, Йордану, Португалії, Кюрасао, Хорватії, Чорногорії та Грузії.

Вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство;
  • 18+ років;
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;
  • Готовність поширювати отримані знання та навички;
  • Бажання працювати з темою протидії мови ненависті (наявність досвіду в темі буде додатковим плюсом);
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 40 євро.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю https://forms.gle/AWRdiwuM1vNh33496  аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 17 січня 2020 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку [email protected]. З обраними учасниками організатори сконтактують в кінці січня.

Всім учасникам забезпечується харчування та проживання, а також грузинські партнери забезпечують учасників авіаквитками.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Молодіжні громадські організації можуть податися на грант в рамках Банку Підтримки Молоді

IREX Ukraine шукає регіональних представників програми “Єднання заради дії” (оновлено)

Відкритий конкурс для неурядових організацій з надання послуг з тестування та профілактики ВІЛ як складових моделей диференційованого надання ВІЛ послуг ключовим та пріоритетним групам

Тендер на розробку оновленого Реєстру осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг (ДРМВ)

Тендер на закупівлю IT обладнання та побутової техніки (RFQ-005-4)

Оголошення про тендер на закупівлю кондиціонерів