Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alina Kovalenko

UNHCR Scholarship  (1)
Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)

Курс (англійською мовою) розповідає про правову базу та ключові стандарти захисту біженців, висвітлює стратегії та рекомендації щодо інклюзивної політики для ЗМІ.

Курс також фокусується на правильній термінології, яка застосовується, коли йдеться про біженців, та ситуаціях, з якими вони стикаються. Тренінг висвітлює ключові інструменти для об’єктивного та неупередженого формування сприйняття, ставлення та політики щодо людей, які потребують захисту. 

Тривалість курсу: 7-18 червня 2021 року.

Стипендія від УВКБ ООН покриває реєстраційний збір у розмірі 750 євро. 

Курс розроблений переважно для співробітників ЗМІ, журналістів, редакторів, веб-менеджерів та інших осіб, які беруть участь в інформуванні про ситуацію, пов’язану з біженцями. 

Учасникам важливо добре володіти англійською мовою, щоб мати змогу ознайомитись із матеріалами, відвідувати уроки та брати участь у групових роботах та дискусіях (синхронний переклад не надається). 

Термін кінцевої подачі на стипендію: 30 квітня 2021 року.

Заповнюйте анкету тут

Детальніша інформація: тут


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації