Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alina Kovalenko

UNHCR Scholarship  (1)
Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)

Курс (англійською мовою) розповідає про правову базу та ключові стандарти захисту біженців, висвітлює стратегії та рекомендації щодо інклюзивної політики для ЗМІ.

Курс також фокусується на правильній термінології, яка застосовується, коли йдеться про біженців, та ситуаціях, з якими вони стикаються. Тренінг висвітлює ключові інструменти для об’єктивного та неупередженого формування сприйняття, ставлення та політики щодо людей, які потребують захисту. 

Тривалість курсу: 7-18 червня 2021 року.

Стипендія від УВКБ ООН покриває реєстраційний збір у розмірі 750 євро. 

Курс розроблений переважно для співробітників ЗМІ, журналістів, редакторів, веб-менеджерів та інших осіб, які беруть участь в інформуванні про ситуацію, пов’язану з біженцями. 

Учасникам важливо добре володіти англійською мовою, щоб мати змогу ознайомитись із матеріалами, відвідувати уроки та брати участь у групових роботах та дискусіях (синхронний переклад не надається). 

Термін кінцевої подачі на стипендію: 30 квітня 2021 року.

Заповнюйте анкету тут

Детальніша інформація: тут


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання фінансової підтримки від УКУ для вступників на магістратуру

Укладання договору надання послуг перевезень

Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

Запит на пропозицію щодо проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів: Лот 1 - Залізнична станція Вадул-Сірет (Чернівецька область); Лот 2 - Залізнична станція Чоп (Закарпатська область)

Оголошується тендерна пропозиція на ментора/ку проєкту молодіжних центрів у громадській організації «Молодіжна Платформа»

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу, а саме: проживання та харчування учасників заходу в м. Луцьк Волинської області на 2024 рік