Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alina Kovalenko

UNHCR Scholarship  (1)
Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)

Курс (англійською мовою) розповідає про правову базу та ключові стандарти захисту біженців, висвітлює стратегії та рекомендації щодо інклюзивної політики для ЗМІ.

Курс також фокусується на правильній термінології, яка застосовується, коли йдеться про біженців, та ситуаціях, з якими вони стикаються. Тренінг висвітлює ключові інструменти для об’єктивного та неупередженого формування сприйняття, ставлення та політики щодо людей, які потребують захисту. 

Тривалість курсу: 7-18 червня 2021 року.

Стипендія від УВКБ ООН покриває реєстраційний збір у розмірі 750 євро. 

Курс розроблений переважно для співробітників ЗМІ, журналістів, редакторів, веб-менеджерів та інших осіб, які беруть участь в інформуванні про ситуацію, пов’язану з біженцями. 

Учасникам важливо добре володіти англійською мовою, щоб мати змогу ознайомитись із матеріалами, відвідувати уроки та брати участь у групових роботах та дискусіях (синхронний переклад не надається). 

Термін кінцевої подачі на стипендію: 30 квітня 2021 року.

Заповнюйте анкету тут

Детальніша інформація: тут


Останні публікації цього розділу:

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Закупівля канцелярського приладдя

Відкритий тендер із закупівлі: Контейнери для ПЕТ 1,5 куб.м

Закупівля розвиваючих іграшок для створення громадського центру та дружнього простору для дітей та молоді

Капітальний ремонт (модернізація) апарату рентгенофлюорографічного перевізного «Індіарс-П» на базі шасі автомобіля Богдан 09202, 2008 р.

Відкритий тендер із закупівлі послуг проведення соціологічного дослідження