Набір на онлайн-курс по роботі з усноісторичними свідченнями «Зроби гучніше»
Для ініціативних учнів, які цікавляться історією, маємо неймовірну літню можливість!
Запрошуємо підлітків на онлайн-курс по роботі з усноісторичними свідченнями «Зроби гучніше»
Учасники отримають теоретичні знання про те, що таке «усна історія», для чого потрібна і чому розповіді їхніх бабусі з дідусем — це теж усна історія. А також здобудуть практичні навички по роботі з відео.
ЩО БУДЕМО РОБОТИ:
- працювати з живими історіями очевидців
- перетворювати спогади на сильні сенси та сюжети
- писати сценарії, які чіпляють
- знімати відео для TikTok, які хочеться поширювати
- говорити про складне — етично, чуйно та відповідально.
В учасників курсу також буде унікальна можливість поспілкуватись з людьми, які створюють суспільно важливий контент для великих аудиторій — Крапкою Крапкою (@krapka.krapka) та Данилом Чорнобровим (@chornobroviy).
«Зроби гучніше» — авторський курс, який ми підготували у партнерстві з Пост Беллум-Україна / Post Bellum-Ukraine. Це громадська організація, яка фільмує відео- та аудіосвідчення свідків важливих історичних подій і зберігає їх в міжнародному архіві “Пам’ять народів”.
ДЛЯ КОГО: підлітки 14-17 років
КОЛИ: 22 липня — 21 серпня
ФОРМАТ: онлайн у Zoom, зустрічі з експертами щовівторка на 2 години.
ХТО ПРОВОДИТЬ: міжнародний експерт з громадянської освіти та освіти з прав людини Олександр Войтенко, психологиня, директорка Освітнього центру «Простір толерантності» Анна Ленчовська, журналістки та комунікаційниці Анна Сідельнікова та Яна Радченко.
ВАРТІСТЬ: безкоштовно! необхідно до 15 липня заповнити форму за посиланням у коментарях й розповісти про мотивацію брати участь в курсі.
Реєстрація на курс: тут.
Для участі ми відберемо до 35 учасників. Результати відбору буде оголошено 18 липня. По завершенню курсу учасники/ці отримають сертифікат за участь.
«Зроби гучніше» є освітнім компонентом більшого проєкту «Повернення додому», який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в межах Програми трансформаційної співпраці.