Стипендії на короткострокові навчальні курси в розмірі 500$ для ветеранів/нок та членів їх сімей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Lidiia Striltsova

Конкурс стипендій
Стипендії на короткострокові навчальні курси в розмірі 500$ для ветеранів/нок та членів їх сімей

Оголошуємо другий раунд конкурсу стипендій на короткострокові навчальні програми/курси у розмірі 500$. Ми продовжуємо надавати фінансову підтримку для ветеранів/нок, а також членів їх сімей, для їх професійного розвитку та успішного працевлаштування.

Друзі, всі ви знаєте, що одним із основних напрямків діяльності Програма реінтеграції ветеранів IREX є саме освітній, адже ми прагнемо підтримати професійний розвиток наших захисників та захисниць. В межах цього напрямку у 2021 році відбувся перший етап надання навчальних стипендій, що допомогло 30 ветеранам/нкам опанувати критично важливі для них професійні навички та сприяло їх працевлаштуванню.

Старт другого етапу конкурсу мав відбутися 28 лютого 2022 року, але через початок повномасштабного вторгнення росії в Україну, команда IREX змушена була призупинити навчальні активності та зосередитися на забезпечені найбільш нагальних потреб українців.

Однак, незважаючи на активний перебіг повномасштабного вторгнення, ми вирішили продовжити реалізацію освітнього напрямку нашої програми. Ми переконані, що освіта важлива завжди, а особливо під час війни.

Обраний формат короткострокових курсів, а також запланований в подальшому третій раунд конкурсу допоможуть ветеранам/нкам спланувати свій навчальний процес та отримати необхідні знання.

Всі деталі конкурсу за лінком.

Реєстраційна форма тут.

Дедлайн: 17 липня, 23:59.

Етапи конкурсу: оцінювання аплікаційних форм учасників/ць та короткі інтерв’ю з відібраними кандидатами.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям та бажаємо успіху у проходженні конкурсу!

Стежте за новинами на сторінці Програма реінтеграції ветеранів IREX у фейсбук. 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: надаємо гранти для проєктів у сфері “зеленої” енергетики

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу в Запорізькій та Миколаївській областях

Реєстрація на групи психологічної самодопомоги для представників/ць громадських організацій та ініціатив

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей

Тендер на закупівлю послуг з розробки бренду національного проєкту управління інноваціями для цілей Проєкту USAID Кібербезпека

Тендер на закупівлю напівавтоматичного біохімічного аналізатора