Стартував відбір учасників форуму «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Форум_бізнес 3
Стартував відбір учасників форуму «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту»
У місті Тернополі 28-29 березня відбудеться форум «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту». Захід організовує команда ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“.

Громадський сектор та бізнес в умовах війни зіштовхнулися з низкою викликів, але зуміли адаптуватися до нових умов та активно реалізовують спільні соціальні ініціативи. Співпраця бізнесу і громадського сектору – ключовий елемент низки успішних проєктів та ініціатив. Ця синергія дозволяє швидко знаходити рішення та досягати ефективних результатів. Як це відбувається на практиці обговорюватимуть спікери та учасники  форуму.

Географія форуму: Тернопільська, Рівненська, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька та Закарпатська області.
 
Цільова аудиторія: керівники та представники громадських організацій, ініціативних груп, благодійних організацій.
 
Коли: 28 та 29 березня 2024 року
 
Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням та пройти конкурсний відбір.
 
Учасникам форуму пропонується можливість взяти участь у спеціальному блоці «ВзаємоДІЯ: парад успішних кейсів співпраці бізнесу та організацій громадянського суспільства». Для цього необхідно у реєстраційній формі описати досвід такої співпраці, а найкращі відібрані історії будуть презентовані на заході представниками відповідних організацій.
 
Дедлайн прийому заявок – 14 березня об 15.00
 
Оголошення відібраних учасників – 15 березня.
 
Форум проходитиме в режимі офлайн у м. Тернополі з дотриманням усіх правил безпеки. Онлайн-трансляція заходу не передбачена.
Організатори забезпечують учасників заходу безкоштовним проживанням у двомісних номерах, харчуванням та роздатковими матеріалами. Також здійснюється часткова компенсація за транспортні витрати у розмірі до 600 грн. у дві сторони за наявності підтверджуючих проїзних документів (квитки на автобус чи потяг 2-го класу або плацкарт. Кошти за пальне не відшкодовуються).
 
Захід відбудеться в рамках проєкту «Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України», який реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».


Останні публікації цього розділу:

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»

Логістична підтримка зустрічі з оцінки організаційної спроможності (OCA)

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення інформаційних кампаній з питань протимінної діяльності

Запит на отримання цінової пропозиції на перевезення та митний супровід