Старт Програми «Ін’єкції для відновлення бізнесу»!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Daria Nagaivska

Програма підтримки бізнесу
Старт Програми «Ін’єкції для відновлення бізнесу»!

Програма «Ін’єкції для відновлення бізнесу» (далі – Програма) проходить в рамках діяльності Центру розвитку малого і середнього бізнесу на виконання проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом. ХГНО «Сучасна жінка» координує роботу Центру розвитку малого і середнього бізнесу і реалізацію Програми.

Метою діяльності Центру розвитку малого і середнього бізнесу є підтримка жінок-підприємниць, надання інструментів для підвищення ефективності їх бізнесу, масштабування та виходу на ринок ЄС. Програма спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу, яким керують жінки, для відновлення і розширення їх підприємницької діяльності під час та після карантинних обмежень, пов’язаних з Covid-19.

Початок конкурсу: 27 серпня 2020 р.

Останній термін подання заявок: 27 вересня 2020 р. до 23:00

Очікувана дата початку підтримки: 1 жовтня 2020 р.

В рамках Програми допустимими є витрати на закупівлю обладнання, книг, підписку на онлайн-ресурси, участь в освітніх програмах та ін. Загальна сума фінансування програми складає 18 тисяч євро, сума коштів на підтримку одного бізнесу складає від 1 до 3 тис. євро.

В рамках Програми не будуть підтримані пропозиції заявниць, які перемогли у конкурсі міні-проєктів і отримують фінансування в рамках проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.

Участь у Програмі підтримки розвитку бізнесу відкрита для учасниць Тренінгових програм з розвитку бізнесу, «Бізнес в ЄС» і «Бізнес в турбулентні часи», які проходили у 2018-2020 рр. Для участі у Тренінговій програмі «Бізнес у турбулентні часи», яка буде проходити у м. Харків у вересні 2020 року, необхідно пройти реєстрацію: https://forms.gle/q2E9skAQpipWhQCK7.

 Для участі у Програмі потрібно до 23:00 27 вересня 2020 року на адресу електронної пошти womanactual@gmail.com надіслати наступні документи: (1) форму заявки, (2) бюджет, (3) копію витягу із ЄДР, (4) річний фінансовий звіт за 2019 рік і (5) фінансовий звіт за І півріччя 2020 року. У темі листа просимо зазначити «Програма фінансової підтримки бізнесу».

Документи можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3hzxWQw. Просимо уважно ознайомитись з Інструкцією для заявників.

Критерії оцінки: відповідність заявки меті Програми; реалістичність бюджету і його відповідність переліку допустимих витрат; сталість результатів.

Контактна особа: Дар’я Нагаївська, координаторка Центру розвитку малого і середнього бізнесу, [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів ГО «Кремінська бізнес-асоціація»

Закупівлі товарів серед постачальників ГО «Правополіс»

Реєстрація на Хакатон з реформи юридичної освіти

Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду "Відродження"

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та техніки для Новопразької ОТГ (Кіровоградська область) RFP No. 0435

Тендер на закупівлю спортивних товарів та обладнання для зали у м. Лисичанськ, Луганської області