Стань учасником тижневого стажування у Берліні!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


IMG_2018-05-15 15:45:31
Стань учасником тижневого стажування у Берліні!

 

Запрошуємо молодих екологів, урбаністів та громадських діячів до участі у проекті “Партиципація. Урбанізм. Взаємодія”, що реалізується ГО “Еко Місто” (Чернігів, Україна) в партнерстві з “Multiplicities” (Берлін, Німеччина) в рамках програми “Meet Up: німецько-українські зустрічі”.

Дві групи активістів з Німеччини та України отримають знання й навички реформації публічних просторів та спільно проведуть партиципаторну кампанію для парку “Березовий гай” у м. Чернігові. Проект поглибить взаємодію між організаціями громадського сектору і підніме наступні питання: як діють публічні простори у Німеччині та Україні, які існують методи і шляхи їх трансформації, як профінансувати громадські ініціативи. Результатом спільної роботи стане ескіз ревіталізації парку “Березовий гай” і посібник з організації партиципаторної кампанії у публічних просторах німецькою та українською мовами.

В рамках проекту заплановано два навчальні модулі: 1-8 липня у м. Берлін; 6-13 серпня у м. Чернігів. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодовують витрати на трансфер за наявності усіх оригінальних підтверджуючих документів. Кандидати обираються на конкурсній основі шляхом заповнення анкет та співбесіди. Умовою участі є вік від 16 до 35 років та наявність біометричного закордонного паспорту.

Повноцінна участь у візитах обов’язкова. Прийом заявок здійснюється до 31 травня 2018 року включно, результати відбору будуть оголошені 7 червня.

Аплікаційна форма учасника проекту: https://goo.gl/forms/JKNzAEEuanItntR83


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу з використання програми Excel

Тренер на проведення тренінгу для тренерів (ТоТ) для тренерської команди організації

Тендер на проведення моніторингу та оцінки внутрішніх політик та процедур

Конкурс на закупівлю натуральні нешкідливі порошкові фарби Холі (Гулал) міста Северодонецьк

Конкурс на закупівлю дерев'яної конструкції амфітеатру для відкритої сцени міського парку

Тендер з Розробки брендингової стратегії

  • Маргарита Мостова

    Нажаль не працює посилання. Це можна виправити ???

    • http://www.prostir.ua/ Prostir

      Так, щойно виправили посилання