Стань учасником тижневого стажування у Берліні!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


IMG_2018-05-15 15:45:31
Стань учасником тижневого стажування у Берліні!

 

Запрошуємо молодих екологів, урбаністів та громадських діячів до участі у проекті “Партиципація. Урбанізм. Взаємодія”, що реалізується ГО “Еко Місто” (Чернігів, Україна) в партнерстві з “Multiplicities” (Берлін, Німеччина) в рамках програми “Meet Up: німецько-українські зустрічі”.

Дві групи активістів з Німеччини та України отримають знання й навички реформації публічних просторів та спільно проведуть партиципаторну кампанію для парку “Березовий гай” у м. Чернігові. Проект поглибить взаємодію між організаціями громадського сектору і підніме наступні питання: як діють публічні простори у Німеччині та Україні, які існують методи і шляхи їх трансформації, як профінансувати громадські ініціативи. Результатом спільної роботи стане ескіз ревіталізації парку “Березовий гай” і посібник з організації партиципаторної кампанії у публічних просторах німецькою та українською мовами.

В рамках проекту заплановано два навчальні модулі: 1-8 липня у м. Берлін; 6-13 серпня у м. Чернігів. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодовують витрати на трансфер за наявності усіх оригінальних підтверджуючих документів. Кандидати обираються на конкурсній основі шляхом заповнення анкет та співбесіди. Умовою участі є вік від 16 до 35 років та наявність біометричного закордонного паспорту.

Повноцінна участь у візитах обов’язкова. Прийом заявок здійснюється до 31 травня 2018 року включно, результати відбору будуть оголошені 7 червня.

Аплікаційна форма учасника проекту: https://goo.gl/forms/JKNzAEEuanItntR83


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку дизайну логотипу та елементів бренд-айдентики “Ефективна первинна медицина в громаді”

Всеукраїнcький конкурс есеїв серед студентів "Пробуджені гідністю, об’єднані мрією"

Конкурс на закупівлю системи електронної черги для м.Мар’їнка

Грант на розвиток малого бізнесу у Львівській області

Тендер на надання послуг з підготовки до аудиту

Тендер на надання послуг з підготовки до аудиту

  • Маргарита Мостова

    Нажаль не працює посилання. Це можна виправити ???

    • http://www.prostir.ua/ Prostir

      Так, щойно виправили посилання