Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Вакансії ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»-4
Соціальний/а працівник/ця у місті Київ

Громадська організація “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” в рамках Договору ДК 021:2015 – 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з профілактики ВІЛ серед представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками (ЧСЧ) у м. Київ) за підтримки Центру громадського здоров’я України, у пошуку Соціального працівника в місті Київ.

Про Організацію:

Громадська організація “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” спеціалізується на наданні послуг з ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) серед чоловіків, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ), зосереджена на розвитку та консолідації ЛГБТІК+ спільноти; захист прав людини та сприяння зменшенню гомо-, бі- та трансфобії в українському суспільстві.

Основні обов’язки соціального працівника:

 1. Надання консультацій клієнтам ПРОЄКТУ з профілактики ВІЛ/ІПСШ та безпечної сексуальної поведінки; реєстрація клієнтів, заповнення анкет первинних клієнтів, ведення журналу навігації ПРОЄКТУ, аналіз потреб, проблем клієнтів щодо виявлення раннього туберкульозу, консультація клієнтів щодовикористання швидкого тесту на ВІЛ/ІПСШ. 
 2. Пошук, консультування та мотивування клієнтів для асистованого тестування на ВІЛ та ІПСШ за допомогою швидких тестів. Формування прихильності до здорового способу життя.
 3. Надання послуги з соціального супроводу клієнтам ПРОЄКТУ в яких виявлено антитіла на ВІЛ/ІПСШ за допомогою швидких тестів (далі-ШТ) до закладу охорони здоров’ядалі-ЗОЗ) на умовах навігації, що складається з двох етапів. Перший етап навігації – постановка клієнта на Диспансерний облік (далі-ДО) в ЗОЗ, другий етап навігації – початок прийому Антиретровірусної терапії (далі-АРТ).
 4. Надання консультацій з організації соціального маркетингу роздаткових профілактичних (презервативи, лубриканти, ШТ) та інформаційних (буклети, листівки) матеріалів.
 5. Надання консультацій клієнтам ПРОЄКТУ щодо цілей і задач ПРОЄКТУ, послуг, що надаються, та інформаційно-просвітніх заходів, які впроваджуються в рамках ПРОЄКТУ.
 6. Складання необхідної у рамках реалізації ПРОЄКТУ первинної документації.

Термін надання послуг: з 07.06.2024 по 31.12.2024 з можливістю подовження.

Тип зайнятості: часткова (60%, еквівалентно 100 годин на місяць).

Умови здійснення оплати:

Оплата послуг здійснюється  в безготівковій формі після їх надання та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок. Передоплата не передбачена.  Бажано мати ФОП ІІІ групи.  

Вимоги до кандидата: 

 • Вільне володіння українською мовою.
 • Відповідальність та пунктуальність.
 • Базова обізнаність у питаннях ЧСЧ/ЛГБТІ руху та ВІЛ-сервісних послуг буде перевагою.
 • Хороші комунікаційні навички, висока самоорганізація, націленість на результат.  
 • Відсутність явного чи потенційного конфлікту інтересів. 
 • Фактичне проживання в м. Київ.

Перелік документів, що необхідно подати:

Резюме (обов’язково вказати бажану вартість послуг за місяць надання послуг).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з копією на [email protected] з поміткою в темі листа “Соціальний працівник. Київ”. Термін подання документів:  до 02 червня 2024 р.,  реєстрація документів завершується о 23.59. 

 Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть. 

За додатковою інформацією звертатися до ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” за телефоном: +380632462510, до Олени Лугової, е-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі меблів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі електротоварів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів