SMM тренінг для медіа спеціалістів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
LogIry

MAR-4451 EU4ResilientReg Ukraine Banner 1024 x 576 px_NEW
SMM тренінг для медіа спеціалістів

DW Akademie оголошує набір учасників на практичний курс по роботі з соцмережами для медіа спеціалістів: як ефективно працювати з вашою командою та аудиторією

Для кого цей курс: СММ спеціалісти, редактори та журналісти із регіональних українських медіа, які створюють та розміщують контент на медіа платформах та прагнуть покращити якість залучення аудиторії.

Дати проведення: 14-25 червня 2023р. (чотири 1.5-годинні онлайн сесії)

Що на вас чекає: Протягом тренінгу ми розкриємо такі питання:

  • Використання алгоритмів та трендів для розповсюдження контенту
  • Управління креативною командою: ефективна взаємодія між редакційними та СММ відділами
  • Створення впізнаваного бренду у медіа
  • Створення та використання стратегії СМ для медіа організації

Як стати учасником: Щоб долучитися до курсу, будь ласка, до кінця доби 7 червня заповніть опитувальник за посиланням https://forms.gle/iTpUzqn4T5KYNLHA8.  

Курс принесе найбільше користі вашій організації, якщо від медіа його пройде два учасники: представник СММ команди та представник редакційної команди, хоча це не є критерієм відбору учасників.

Тренер: Марія Леонова

Медіа-консультант з 8-річним досвідом роботи в галузі. Свою кар’єру розпочала в українському національному медіа «Громадське», де працювала редактором новин, керівником відділу СММ і виросла до директора з маркетингу. Після кількох років проведення СММ-тренінгів та консультацій для місцевих і міжнародних організацій, Марія приєдналася до Jnomics, де зараз працює з медіа організаціями країн Східної Європи, допомагаючи їм в організаційному розвитку. Марія запустила та регулярно проводить кілька навчальних програм для ЗМІ та читає лекції в Стокгольмській школі економіки у Ризі.

Тренінг організовується у рамках проєкту МедіаФіт, що фінансується Європейським Союзом в Україні та  Європейською Комісією. DW Akademie працює разом із CFImedias та LRT English для підтримки медіа професіоналів на півдні та сході України.


Останні публікації цього розділу:

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» - 2024

Консультантка_ант з надання параюридичної допомоги в м. Львів, ПК GF135

Програма UPSHIFT: можливість для реалізації власного проєкту

Конкурс пропозицій на постачання фірмового одягу для персоналу CFS та MT

Львівський медіафорум відкрив набір на серію онлайн-тренінгів для медійників

Ґранти від Urban Space 100. Не чекайте на зміни – створюйте їх (Івано-Франківськ)