Конкурсний відбір на постачальника мультимедійного обладнання для Центру енергоефективності у м. Баранівка

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


photo-1522791194246-7129e9750305
Конкурсний відбір на постачальника мультимедійного обладнання для Центру енергоефективності у м. Баранівка

Комунальне підприємство «Баранівський міжшкільний ресурсний центр» оголошує відкритий конкурсний відбір на визначення постачальника мультимедійного комплекту для презентацій (включаючи надання обладнання, товарів і матеріалів, а також виконані транспортні, монтажні, пусконалагоджувальні та інші необхідні роботи і послуги).

Місце встановлення мультимедійного комплекту – будівля міжшкільного ресурсного центру за адресою: Житомирська область, м.Баранівка, вул.Звягельська, 7Е.

Очікувана вартість мультимедійного комплексу – 26 000 (двадцять шість тисяч гривень 00 коп) гривень, з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 15 год. 00 хв. 18.09.2020р.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсного відбору або особисто за юридичною адресою організатора (Житомирська область, м.Баранівка, вул.Звягельська, 7Е), або в електронному вигляді на електронну поштову скриньку організатора [email protected] з подальшим підтвердженням у паперовому вигляді на поштову адресу організатора рекомендованим листом: 12701, вул.Звягельська,7Е, м.Баранівка, Баранівський район, Житомирська область.

Умови конкурсного відбору наведені у конкурсній документації 

За роз’ясненнями щодо конкурсної документації та процедури конкурсного відбору можна звернутися листом на електронну поштову скриньку організатора конкурсного відбору ([email protected]) не пізніше ніж за 5 робочих днів до закінчення кінцевого терміну подання конкурсної пропозиції.

Мультимедійне обладнання буде встановлено у Центрі енергоефективності у рамках реалізації проєкту «Створення центру енергоефективності на базі Баранівського міжшкільного ресурсного центр», що здійснюється відповідно до умов проєкту «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)» в рамках грантового договору УКР-19/0010 між ГО “Екоклуб” та МЗС Норвегії від 24.09.2019 року.

Контакти:

Сакалюк Дмитро, представник ГО «Екоклуб»
Моб.: +380673634110,
Ел.пошта: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку