Школа соціального проєктування та грант-менеджменту “Спадщина”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Grant Management

73153515_3156847091053592_2471241465343246336_n
Школа соціального проєктування та грант-менеджменту “Спадщина”

Спільнота Grant management та ГО “Інститут соціальної політики регіону” за підтримки Українського культурного фонду оголошують відбір представників органів державної влади й місцевого самоврядування, культурно-освітніх закладів, організацій громадянського суспільства України, які займаються питаннями збереження, розвитку та використання культурної спадщини для участі у навчанні в рамках проєкту Школа соціального проєктування та грант-менеджменту “Спадщина”.

Проект передбачає проведення п’яти очних чотириденних теоретичних та практичних навчальних заходів, циклу 10 тематичних вебінарів та створення ресурсної методичної бази з управління проектами та грантрайтингу.

Учасники Школи отримають можливість:

  • познайомитися з методами актуалізації культурної спадщини;
  • дізнатися про актуальні джерела для фінансування проектів у сфері збереження, розвитку та використання культурної спадщини;
  • підвищити компетенції у сфері грантрайтингу і проєктного менеджменту.

Перша Школа пройде в Харкові з 6 по 9 листопада для представників Житомирської, Івано-Франківської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей.
Наступні Школи відбудуться у м. Львів (з 13 по 16 листопада, для представників Вінницької, Запорізької, Луганської, Львівської, Полтавської областей), у м. Одеса (з 20 по 23 листопада, для представників Донецької, Київської, Одеської, Рівненської та Чернівецької областей), у м. Дніпро (з 27 по 30 листопада, для представників Волинської, Дніпропетровської, Сумської, Хмельницької областей, м. Київ, АР Крим та м. Севастополь), а також у м. Чернігів (з 03 по 06 грудня, для представників Закарпатської, Кіровоградської, Миколаївської, Тернопільської та Чернігівської областей).

‼️Відбір учасників Школи буде здійснюватися на конкурсній основі.
Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету-заявку за посиланням – https://bit.ly/2pxRnTY

Кінцевий термін подання заявок:
28 жовтня (до 18:00) ‒ Школа у м. Харків
04 листопада (до 18:00) ‒ Школи у містах Львів, Одеса, Дніпро та Чернігів

‼️УВАГА! У разі виникнення труднощів з відвідування Школи у визначеному для Вас регіоні, Ви можете подати заявку на більш зручний для Вас варіант, надавши обґрунтування в анкеті-заявці.

Деталі на сторінці – Школа соціального проєктування та грант-менеджменту “Спадщина”

#запідтримкиУКФ #спадщина_GM


Останні публікації цього розділу:

Надання міжнародних кур’єрських послуг для СММ ОБСЄ в Україні

Конкурс на закупівлю та встановлення кондиціонерів

Навчальна програма "Академія можливостей" для молоді

Грантові можливості для підприємств, що займаються онлайн торгівлею продуктами харчування у Дніпропетровській і Харківській областях

Національний Демократичний Інститут (НДІ) оголошує відбір учасниць навчальної програми "Школа лідерства для жінок-мерок"

Відкрито набір на онлайн-навчання для представників молодіжних рад