Школа фасилітаторів/ок Молодіжного діалогу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


photo_2020-12-21_18-35-46
Школа фасилітаторів/ок Молодіжного діалогу

Школа фасилітаторів/ок Молодіжного діалогу спрямована на підвищення рівня партисипації молоді у формуванні молодіжної політики локальних громад України.

Молодіжний діалог ЄС – механізм діалогу та консультування між молоддю і особами, які приймають рішення, що відбувається в рамках імплементації Молодіжної стратегії ЄС. Він служить форумом для постійних спільних роздумів та консультацій щодо пріоритетів, реалізації та подальших заходів європейської співпраці у галузі молоді.

Запрошуємо активну молодь, представників/ць інституцій громадянського суспільства, молодіжних центрів, структурних підрозділів ОМС, які працюють з молоддю взяти участь у триденній онлайн-школі фасилітаторів/ок Молодіжного діалогу, яка відбудеться в січні 2021 р.

Для участі необхідно зареєструватися ТУТ   до 31 грудня 2020 р.

 Під час Школи ми прокачаємо навички фасилітації, знання щодо партисипації, познайомимося з Молодіжним діалогом та як адаптувати його до українських реалій, а ще дізнаємося більше про діяльність Національної молодіжної ради України.

 Після проходження навчання учасники та учасниці проведуть свої заходи щодо Молодіжного діалогу на локальному рівні.

 Фасилітаторками та фасилітаторами Молодіжного діалогу стануть ті учасники/ці, які пройдуть навчання та проведуть 1 захід і отримають сертифікати та приємні подарунки від організаторів.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Вікторії Безсмертної за електронною адресою [email protected]

В рамках інформаційно-адвокаційної кампанії “Молодіжний діалог в дії” вперше в Україні відбувається адаптація механізму Молодіжного діалогу ЄС на локальному рівні. 

Кампанію реалізують ГО “СТАН” та ГО “Інститут Креативних Інновацій” в рамках проєкту “Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті”, що реалізується Національною молодіжною радою України спільно з Національною молодіжною радою Німеччини, Асоціацією німецької католицької молоді та Товариством Українських Студентів-Католиків “Обнова” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


Останні публікації цього розділу:

Оголошення про відкриті торги щодо постачання продуктових наборів в місто Ізюм

Програма UNIC грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMEs)

Тендер на забезпечення послуг бронювання та поселення / готельного сервісу в регіонах України_RFP#544

Реєстрація на семінар для журналістів, що переїхали в інші міста України або за кордон

Капітальний ремонт приміщення гуманітарного центру за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна 127

Тендер на закупівлю меблів та товарів для благоустрою житла