Школа “Агенти Змін” оголошує конкурс для тренерів Школи у 2022 році

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


photo_2021-12-21_20-49-26
Школа “Агенти Змін” оголошує конкурс для тренерів Школи у 2022 році

Бажаєте навчати підлітків, які змінюють Україну? Володієте тренерськими навичками у сфері неформальної громадянської освіти? Маєте досвід проєктного менеджменту та любите працювати з підлітками? Готові постійно навчатися та працювати з молоддю з усієї України? Тоді ця можливість – для вас!

Школа «Агенти змін» оголошує конкурс для тренерів Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін»-2022 НЦ «Мала академія наук України».

тренери_набір_4

У 2022 році у Школі «Агенти змін» зможуть взяти участь 100 учнів з усієї країни протягом року! Тож ми шукаємо тих тренерів, які готові стати частиною масштабного проєкту, організувати навчання учасників і провести навчальну програму. 

Дедлайн подачі заявок – 20 січня 2022 року (23:59).

Кандидати можуть подаватися індивідуально або в команді з трьох людей.

Школа «Агенти змін» – це перший всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, що виховує громадянську свідомість через неформальне інтерактивне навчання. 

Заняття у школі навчають усвідомлення своєї ролі у соціумі, активної участі та можливостей через втілення власних мрій. Тут зустрічаються підлітки з усієї України з бажанням створювати й розвивати власні ініціативи для вдосконалення свого села, містечка чи цілого міста.

Школа «Агенти змін» проводиться щорічно із 2015 року для активних учнів 8–10-х класів. Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проєкт. Навчання здійснюється тренінговими інтерактивними методиками «learning by doing», які включають комплексний погляд на розвиток особистості та індивідуальний підхід до кожного.  

школа_агенти_змін_набір_2022_2

Коротке відео про те, як відбувається навчання.

Хто може стати тренером Школи «Агенти змін»?

Важливо, щоб кандидат на посаду тренера відповідав таким критеріям:

 • вік від 21 року;
 • досвід тренерської роботи з молоддю у неформальній освіті;
 • досвід проєктного менеджменту, організації заходів і реалізації проєктів;
 • ініціативність та відповідальність;
 • досвід проведення онлайн-заходів (вебінарів, семінарів, лекцій) та викладання; 
 • досвід менторства вітається;
 • любов і повага до дітей;
 • уміння працювати в команді;
 • можливість відвідати всі етапи навчання і стати частиною крутої агентської спільноти;
 • наявність чинного сертифіката про вакцинацію на час проведення Школи «Агенти змін»;
 • наявність сертифікатів, що підтверджують навички й досвід тренерства.

Які обов’язки тренера?

 • Протягом року вести комунікацію з групою учасників, кураторами якої ви будете у команді з трьох тренерів
 • Організовувати й забезпечувати навчальний процес 
 • Проводити навчальні тренінги в очному й онлайн-форматі за методологією Школи «Агенти змін» протягом навчальних етапів (І–ІІІ етапи Школи проводяться наприкінці березня – у квітні, червні та жовтні відповідно)
 • Надавати менторську підтримку учасникам під час виконання домашніх завдань 
 • Вести необхідну звітну документацію

Що потрібно зробити, аби стати тренером проєкту?

 • Подати анкету для участі у конкурсі для тренерів, прикріпивши своє резюме із фото (до 20 січня 2022 року включно)

На основі відкритого конкурсу будуть дібрані 12 тренерів для стажування, 6 із яких увійдуть до команди тренерів 2022 року. Співбесіди й оголошення результатів відбору тренерів – початок лютого.

Покликання для заповнення анкети.

 • Відвідати тренінг для тренерів (у березні  квітні 2022 року, деталі будуть надіслані відібраним тренерам)

Під час онлайн-тренінгу учасники познайомляться один з одним, дізнаються про зміст тренінгового курсу «Агенти змін», його основні цілі й етапи, а також пройдуть базовий курс із тренерства у змішаному форматі (онлайн і очно у Києві). Буде багато практичних занять. 

 • Пройти очне кількаденне стажування у Києві

Стажування на першому етапі Школи «Агенти змін» протягом 3–5 днів (кінець березня – початок квітня) і стажування на другому етапі школи «Агенти змін» протягом 3–5 днів (початок червня).

Кандидати, які будуть обрані тренерами школи, проведуть для учасників І етап школи (у квітні), II етап школи (у червні) в місті Києві (командами по 3 тренери) та долучаться до третього етапу восени. Формат проведення занять  очний.

Якщо ви відчуваєте достатньо енергії та бажання долучитися до розвитку країни через громадянську освіту і готові присвятити активній діяльності свій вільний час, запрошуємо до участі у конкурсі! Для тренерів передбачена фінансова винагорода за результатами співбесіди.

Передбачено відшкодування витрат на проживання й харчування під час проведення навчання для учасників тренінгу. Витрати на проїзд не покриваються.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою [email protected], а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена Котляр, менеджерка з внутрішніх комунікацій) у робочий час з понеділка по п’ятницю (9:00–18:00).

Більше про школу читайте на нашій сторінці https://www.facebook.com/AgentuZmin та на сайті https://agentyzmin.org.ua/.

Проєкт реалізується Мала академія наук України спільно з Молодіжною ініціативою МІ «Серце в долоньках», Центром політичних студій та аналітики Центр «Ейдос» і Благодійною фундацією «Агенти змін».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів