Схема грантів Twinning R&I у Великій Британії та Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kznanna

тренінги навчання зустріч освіта конференція
Схема грантів Twinning R&I у Великій Британії та Україні

Схема грантів від Universities UK International’s(UUKi)  на дослідження та інновації Великої Британії та України надає фінансування до 31 серпня 2023 року вищим навчальним закладам, які беруть участь у Ініціативі побратимства Великобританія-Україна , яку координує Cormack Consultancy Group (CCG), для розробки індивідуальних програм роботи, які будуть задовольняти взаємні дослідницькі та інноваційні потреби як українських, так і британських установ і дослідників.

Про схему

Ця схема пропонує стратегічну підтримку для існуючих Twinning партнерств, щоб забезпечити перехід цих угод у практичну співпрацю в дослідженнях та інноваціях. Це допоможе гарантувати, що схема Twinning не лише підтримує потреби українських досліджень та інновацій, але й довгострокові стратегічні цілі як установ, так і країн.

Ця схема фінансується Research England . Інвестиції Research England, які будуть надані через UUKi, дозволять установам-партнерам співпрацювати та розвивати свій потенціал у дослідженнях та інноваціях у майбутньому. Це також означатиме, що британські університети зможуть розширювати масштаби та підтримувати свою відданість співпраці зі своїми українськими партнерами.

Цілі

Ця грантова схема фінансується за рахунок внеску Сполученого Королівства в Official Development Assistance (ODA) і, таким чином, має керуватися з метою сприяння економічному розвитку та добробуту України як основної мети, а будь-які переваги для Великобританії чи інституцій Великобританії є другорядними.

Очікувані результати цієї грантової схеми включають:

  • Університети Великої Британії матимуть ресурси для побудови довгострокових стратегічних партнерств зі своїми партнерами в Україні, які підтримують пріоритети досліджень та інновацій як установ, так і загальнобританських/українських досліджень.
  • Спільні ресурси та можливості, які допоможуть університетам Великобританії краще реагувати на майбутні кризи
  • Партнерства, які можуть створювати спільні дослідницькі та інноваційні проекти, які позиціонуватимуть британський сектор як світового лідера у реагуванні на кризи
  • Університетська дослідницька та інноваційна екосистема України отримуватиме підтримку під час поточної кризи та після неї

Умови участі для учасників

Грантова схема британсько-українських грантів на дослідження та інновації відкрита для британських вищих навчальних закладів, залучених до Ініціативи побратимства між британсько-українськими університетами, яку координує Cormack Consultancy Group (CCG), включно з тими, що знаходяться в devolved nations. Щоб мати право подати заявку, заявники повинні пройти перший кол зі своїм українським близнюком за підтримки CCG не пізніше 17:00 GMT 16 січня 2023 року.

Заявки приймаються лише від вищих навчальних закладів Великої Британії, які мають право на фінансування UKRI . Інші країни, залучені до ініціативи Twinning з українськими партнерами, не мають права на цю схему.

Для кожного партнерства Twinning можна подавати лише одну заявку, враховуючи, що деякі британські установи мають кількох партнерів Twinning в Україні. Пропозиції мають бути розроблені у співпраці між партнерами-побратимами, а заповнені форми заявок мають бути підписані відповідними старшими представниками як Великобританії, так і України.

Будь ласка, зв’яжіться з нашою командою зі стратегічного партнерства за адресою [email protected], якщо у вас виникнуть запитання щодо відповідності вашої установи вимогам.

Подача

Будь ласка, прочитайте всю супровідну документацію перед подачею заявки.

Заявки повинні бути подані за допомогою онлайн-форми заявки разом із вашою бюджетною пропозицією (формат Excel) до 17:00 GMT 16 січня 2023 року.

Ми рекомендуємо вам заповнити запитання заявки в PDF-документі в офлайн режимі та скопіювати та вставити їх у форму Microsoft, коли ви будете готові надіслати, оскільки форма може не зберегти ваші відповіді, якщо ви втратите з’єднання. Зауважте, що офлайн-версія лише для інформації, офлайн-копії форми заявки не приймаються.

На цій сторінці доступні відповіді на поширені запитання, включно з усуненням проблем із поданням заявки. Вони регулярно оновлюються.

Якщо у вас виникли запитання чи проблеми з поданням, будь ласка, зв’яжіться з командою стратегічного партнерства якнайшвидше за адресою [email protected]

Форма заяви та супровідні документи

У формі заявки аплікантів попросять підтвердити, що вони прочитали, зрозуміли та погоджуються з правилами конкурсу, критеріями відбору (рубрикою оцінювання) і листом про нагородження.

Заявка (має бути заповнена онлайн)

Хронологія

  • Відкриття конкурсу – 28 листопада 2022 року
  • Кінець конкурсу – 17:00 (GMT) 16 січня 2023 року
  • Процес розгляду та відбору завершиться до 1 березня 2023 року
  • Установи будуть повідомлені про результати – до 6 березня 2023 року
  • Платежі здійснені до – не пізніше 31 березня 2023 року
  • Дата завершення проекту – не пізніше 31 серпня 2023 року

Питання, що часто задаються

Часті запитання будуть регулярно оновлюватися, щоб відповіді на них були максимально прозорими та актуальними. Будь ласка, перевіряйте це регулярно або зв’яжіться з нами за адресою [email protected], якщо ви не можете знайти відповідь на своє запитання нижче.

Eligibility 

Чи є список відповідних/визнаних установ/партнерів? Чи є такі, що виходять за рамки?

Схема грантів на дослідження та інновації Великої Британії та України відкрита для вищих навчальних закладів Великої Британії, які мають існуючі партнерства в рамках Ініціативи побратимства між університетами Великобританії та України, яку координує Cormack Consultancy Group (CCG), включно з тими, що знаходяться в devolved nations. Щоб мати право подати заявку, заявники повинні пройти перший call зі своїм українським близнюком за підтримки CCG не пізніше 17:00 GMT 16 січня 2023 року. Якщо ви не впевнені, чи відповідає ваш заклад вимогам, зв’яжіться з командою стратегічного партнерства за адресою [email protected]

Провідні заклади Великобританії мають бути вищими навчальними закладами Великобританії (ВНЗ), які мають право на фінансування UKRI . Побратимські партнерства між установами за межами Великої Британії не підходять для цієї схеми.

Якщо ви є вищим навчальним закладом Сполученого Королівства та наразі не берете участь у програмі побратимства університетів Великох Британії та України, і хочете дізнатися більше про те, як стати побратимом з українським університетом, перегляньте тут: Як приєднатися . 

Наш навчальний заклад має партнерські стосунки з більш ніж одним українським вищим навчальним закладом у рамках британсько-української схеми Twinning, чи можемо ми подати кілька пропозицій?

Так, ви можете подати одну заявку на кожне партнерство Twinning. 

Наша установа знаходиться не в Англії, оскільки це фінансування Research England, чи маємо ми право подати заявку?

Інституції-побратими мають право подати заявку установи з devolved nations. Провідні заклади Великої Британії мають бути вищими навчальними закладами Великої Британії, які мають право на фінансування UKRI .

Однак партнерства Twinned між установами за межами Великої Британії не мають права на цю схему. 

Чи можуть заклади подати більше однієї заявки на розгляд?

Ви можете подати лише одну заявку на партнерство. Якщо у вас кілька відділів або команд, які бажають висунути пропозицію, ви повинні внутрішньо вирішити, яку саме ви подасте. Однак ви можете включити в цю пропозицію більше ніж один напрямок проектної діяльності – наприклад, ви можете включити дії для кількох різних результатів для дослідницьких груп/факультетів в одну пропозицію. 

Запропонований нами проект не входить до запропонованого переліку підтриманих заходів, чи він все ще придатний для фінансування?

Ми усвідомлюємо, що пропозиції повинні відповідати характеру та потребам вашого партнерства та інституцій. Таким чином, ми вітаємо творчі заявки поза переліком запропонованих проектів для програм роботи, які підтримуватимуть конкретні стратегічні потреби вашого партнерства, оскільки вони стосуються досліджень, інновацій, міжнародного партнерства та реагування на кризи – за умови, що вони відповідають цілям , обсягу і вимогам грантової схеми. Будь ласка, зверніть увагу, що проектна діяльність, пов’язана з викладанням та освітою (за винятком деяких заходів PGR, як зазначено в інструкціях до конкурсу), виходить за рамки цієї грантової схеми та не може фінансуватися.

Якщо у вас виникли запитання щодо прийнятності діяльності, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою зі стратегічного партнерства за адресою [email protected], перш ніж подавати заявку на грант. 

Які витрати можна включити в нашу бюджетну пропозицію?

Будь ласка, зверніться до шаблону бюджету та вказівок щодо дзвінків, щоб отримати детальніші вказівки щодо прийнятних витрат. Якщо у вас виникли запитання щодо прийнятності витрат, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою зі стратегічного партнерства за адресою [email protected], перш ніж подавати заявку на грант. 

Подача

У мене виникають проблеми з доступом до онлайн-форми заявки.

Форма заявки створена за допомогою Microsoft Forms. Якщо у вас виникли проблеми з доступом до цього, спробуйте відкрити форму в іншому веб-браузері (наприклад, Google Chrome, Firefox, Internet Explorer) і очистити кеш-пам’ять і файли cookie. Якщо форма не завантажується негайно, натисніть кнопку оновлення, оскільки це іноді вирішує проблему.

Якщо ви виконали описані вище кроки, але все ще не можете отримати доступ до форми заявки, будь ласка, надішліть електронного листа нашій команді зі стратегічного партнерства: [email protected]

Хто повинен подати форму заявки та хто є відповідальним підписантом?

Головний заявник, а саме особа у ВНЗ Великої Британії, яка буде найбільш тісно залучена до проекту, має заповнити та надіслати форму заявки. Будь ласка, зверніть увагу, що головний заявник повинен отримати відповідний рівень інституційної підтвердження перед подачею заявки. Підписання на інституційному рівні залежатиме від внутрішніх процесів схвалення установи та може здійснюватися дослідженням PVC Research або еквівалентом.

Провідний вищий навчальний заклад Сполученого Королівства буде отримувачем нагороди та відповідатиме за управління фінансуванням відповідно до листа про нагородження (який містить положення та умови).

Ми вимагаємо від головного заявника підтвердження участі української установи-побратима в розробці пропозиції під час подання заявки.

Як будуть оцінюватися заявки та які критерії?

Будь ласка, зверніться до детальних критеріїв для заявок у конкурсному документі Критерії відбору (рубрика оцінювання) (Додаток B). Додаткову інформацію також можна знайти в інструкції до конкурса. Кожна заявка буде оцінена дистанційно принаймні двома незалежними рецензентами. Буде сформовано список заявок відповідно до їхніх балів і вони будуть розглянуті відбірковою комісією під головуванням професора Джулії Бекінгем, голови Інституту дослідження раку, яка прийме остаточне рішення щодо розподілу фінансування. 

Який термін подачі заявки? Чи є якась гнучкість, якщо ми не можемо подати нашу заявку до цієї дати?

Кінцевий термін подання заявок – 17:00 GMT 16 січня 2023 року. Заявки, подані після цього терміну, не приймаються. Якщо у вас виникли запитання чи проблеми з поданням, будь ласка, зв’яжіться з командою стратегічного партнерства якнайшвидше за адресою [email protected] 

Коли на веб-сторінці дзвінка будуть доступні шаблони звітів і лист із пропозицією про нагороду (який містить положення та умови)?

Шаблони звітів і лист-пропозиція про нагороду (який містить положення та умови) з’являться протягом тижня, починаючи з 12 грудня, і будуть додані разом з іншими відповідними документами конкурсу на цю веб-сторінку в повному обсязі.

Термін гранту

Чи можна витрати, здійснені до 1 квітня 2023 року, включити до грантової пропозиції?

Так, заклади можуть включити витрати, понесені з дати початку конкурсу (28 листопада 2022 р.), до грантової пропозиції. Вам потрібно буде продемонструвати, як ці витрати сприяють розвитку нового потенціалу, діяльності чи додатковості в партнерстві. Заявник бере на себе ризик за будь-які витрати, понесені до присудження.

Чи може діяльність продовжуватися після кінцевого терміну 31 серпня 2023 року, якщо вона оплачена протягом періоду гранту (наприклад, бронювання подорожей)?

Ні, усі дії та витрати, безпосередньо пов’язані з цим грантом, мають бути завершені протягом періоду гранту, до 31 серпня 2023 року.

Профіль платежів і витрат

Платіж буде здійснено Великій Британії чи українській установі-побратиму?

Фінансування нагороди буде передано головному британському близнюку, який домовиться зі своїм українським близнюком про адміністрування та управління фінансуванням. UUKi здійснить одноразовий платіж у розмірі 100% гранту, схваленого успішним закладам, не пізніше 31 березня 2023 року.

Який термін витрачання грантових коштів?

Усе виділене фінансування має бути витрачено до 31 серпня 2023 року. Будь-яке невитрачене буде відшкодовано UUKi до 31 жовтня 2023 року. 

Які записи ми повинні вести?

Research England та UUKi залишають за собою право перевіряти проекти, тому всі квитанції, рахунки-фактури, табелі та інші фінансові записи, пов’язані з проектом, повинні зберігатися протягом семи років для обґрунтування витрат. 

Яка максимальна сума фінансування, на яку ми можемо подати заявку?

Пропозиції мають бути в діапазоні від 25 000 до 200 000 фунтів стерлінгів, однак заявники повинні ретельно подумати про свою здатність витратити всі виділені кошти та виконати робочі програми у встановлені терміни. УУКі передбачає отримання в районі 30-40 нагород.

Звітність

Як часто потрібно буде подавати звітність до УУКі та які супровідні документи потрібні?

ВНЗ Великої Британії, який отримує фінансування, відповідатиме за подання остаточного звіту до 31 серпня 2023 року.

Яку відповідальність несе установа-партнер?

Немає встановленої вимоги до установи-партнера щодо подання окремих звітів, але від них очікується, що вони внесуть свій внесок у звітність, яку здійснює провідний британський близнюк, якщо це необхідно для досягнення результатів проекту. 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс для громадських організацій м. Харків та Харківської області організації для реалізації комплексної програми захисту дітей

Навчання депутатів місцевих рад і старост громад

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання масляних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання бойлерів (50 л, 80 л, 100 л)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання інфрачервоних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання обігрівачів електричних конвекторного типу