Shelter Ukraine: благодійна підтримка ГО/БО, що допомагають ВПО (тимчасово призупинено))

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


3
Shelter Ukraine: благодійна підтримка ГО/БО, що допомагають ВПО (тимчасово призупинено))

Ініціатива “Shelter Ukraine”, що впроваджується організаціями SILab UkraineТепле Місто / Teple Misto та VPLYV, Valores Foundation, у співпраці з Razom For Ukraine відкриває прийом заявок для підтримки соціальних ініціатив, які вирішують гуманітарні проблеми цивільного населення в умовах війни.

Пріоритет буде надаватися організаціям та ініціативам, які працюють у населених пунктах до 250 000 населення.

Максимальний розмір благодійної допомоги — 200 000 грн.

Хто може взяти участь?

• громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші громадські об‘єднання, які зареєстровані як неприбуткові або благодійні організації та працюють в Україні
• державні й комунальні заклади охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, а також незареєстровані волонтерські ініціативи

Отримані кошти можуть бути витрачені ВИКЛЮЧНО для підтримки цивільного населення України, зокрема:

• облаштування центрів перебування для внутрішньо переміщених осіб
• забезпечення продуктами харчуванням, медикаментами, товарами першої необхідності, засобами гігієни представників різних уразливих груп населення, що постраждали внаслідок військових дій
• організація евакуації цивільного населення

Ініціатива “Shelter Ukraine” не покриває витрати на ремонт приміщення!

Наразі призупинено. Прийом заявок відбувається на постійній основі до офіційного оголошення завершення програми. Орієнтовний термін розгляду запитів — 5-7 робочих днів.

Фінансова допомога може бути надана на рахунок громадської або благодійної організації, або у вигляді прямої оплати рахунків. Зверніть увагу, що надане нами фінансування передбачає обов’язкову звітність упродовж двох тижнів із дня фінальної проплати!

Для отримання допомоги заповнюйте наступну реєстраційну форму.

Від 28 лютого ініціатива “Shelter Ukraine” допомогла понад 22 000 українцям, що постраждали внаслідок війни. Разом із партнерами ми вже облаштували 71 прихисток, закупивши необхідну побутову техніку, постіль, засоби особистої гігієни та ліки. Дізнатися більше про нашу діяльність можна за хештегом #shelterukrainecampaing.
Давайте разом допомагати українцям постраждалим від війни!
#RazomForUkraine


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю реагентів для секвенування зразків стічних вод

Gender EdCamp Dnipro – 2023 відбудеться у квітні

Запрошення до Закупівлі: мульти группові товари (інструменти, господарські, будівельні, електро, витратні, авто товари, та інше)

Закупівля послуг національних експертів(-ок) з Європейської соціальної хартії та соціально-економічних прав

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання

Запит на пропозицію з організації проведення круглого столу «Cтворення механізму страхування політичних ризиків в Україні» (гібридного формату: онлайн та офлайн)