SDG-Марафон від НМРУ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Natalia Shevchuk

SDG_марафон_інстаграм
SDG-Марафон від НМРУ

SDG-Марафон – це місяць інтерактивних зустрічей та цікавого навчання, що тематично поділяється на 4 блоки. Щотижня – нова тема.

Протягом одного місяця кожна команда поглиблюватиме свої знання про Цілі сталого розвитку та дізнаватиметься більше про них за такими блоками:
- біосфера;
-  економіка;
- суспільство;
- партнерство заради сталого розвитку.

У форматі 15Х4 (це лекція, яка займає годину часу, під час якої кожен із спікерів за 15 хвилин подає свою тему) кожного вівторка марафонці розкриватимуть для себе інсайди SDG.

Також, на тебе чекатимуть командні креативні завдання, під час яких ти навчишся визначати проблеми свого міста та шукати ефективні шляхи комунікації для соціуму та їх вирішення через амбітне досягнення SDG. А щоп’ятниці на тебе чекатимуть нетворкінг та рефлексії.

Команда НМРУ також готує для тебе методичку, яка полегшить твій шлях марафонця. Найактивніші учасники будуть стануть частиною мережі амбасадорів та отримають приємні бонуси у вигляді подарунків й можливості участі в наших подальших заходах.

Місце проведення марафону: онлайн навчання через платформу ZOOM, що також включатиме інтерактивні та цікаві завдання та щотижневі зустрічі
Коли відбудеться марафон: 3-30 серпня 2020 року.

Учасники: Представники молодіжних громадських організацій, учнівського чи студентського самоврядування чи молодіжно-консультативного органу. Команда повинна складатися з 3 учасників. Заявка на участь в SDG-Марафоні подається одразу від всієї команди, тобто треба потрібно в google – forms вказати трьох учасників.

Немає команди? Не проблема, ми знайдемо тобі її. Неодмінно реєструйся!

- Зареєструватись можна до 26 липня
- Повідомлення відібраним учасникам щодо логістики заходу – 31 липня

Реєстраційна форма:
https://forms.gle/2puw2XjFAFNH4qBt9

Також обов’язково переходіть до події, та зазначте що відвідаєте її:
https://m.facebook.com/events/2617987701796666

SDG-Марафон відбудеться в рамках “SDG Partnership” між Національною молодіжною радою України, Національною молодіжною радою Данії (DUF – DUF – Dansk Ungdoms Fællesråd) та Фонду з розширення прав молоді та трансформацій, Зімбабве (Yet Trust) щодо реалізації та популяризації Цілей сталого розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі обладнання

ФІНАНСИ КРЕАТИВУ — навчальна програма

Відкритий тендер із закупівлі систем освітлення

Закупівля обладнання для очищення повітря для офісів

Конкурс на закупівлю комп'ютерної техніки

Конкурс проєктів соціальної дії у Розівській громаді