Щорічний конкурс від Револьверного Фонду Це Крафт для виробників

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Це Крафт

Револьверний Фонд Це Крафт 2022
Щорічний конкурс від Револьверного Фонду Це Крафт для виробників

Конкурс поворотних безвідсоткових займів для соціально відповідальних підприємців, крафтовиків, ремісників, виробників у сфері креативних індустрій. Прийом заявок до 30.06.2022 включно.

ЦЕ КРАФТ – це соціальне підприємство, місія котрого – розвиток людського потенціалу в малих громадах у сфері креативних індустрій (крафтового виробництва, ремісництва, мистецтва), культурний та економічний розвиток, відродження і модернізація культурної спадщини України. Ми надаємо консультації і фінансову підтримку стартапам та підприємцям. Бюджет програм Фонду зростає кожен рік, через поворотні внески від переможців минулих років і за рахунок нашого соціального внеску – 50% прибутку магазину “Це Крафт” акумулюється у БО “Благодійний Фонд “ЦЕ КРАФТ”.

Фонд Це Крафт запрошує взяти участь у конкурсі 2022 року за програмою Револьверний Фонд Це Крафт – це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на масштабування діяльності. Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики на 11 місяців. Таким чином ті, хто отримує фінансову допомогу, користуються позикою майже рік для створення, розвитку і масштабування діяльності та повертають їх без відсотків, в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників. Конкурс проводиться раз на рік.

Проекти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямками:

• «Стартап» – створення власної справи – *тільки дофінансування, *за умови реєстрації підприємництва протягом 6 місяців впровадження діяльності за проектом.
• «Масштабування» – збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу (переробка, пакування тощо).

УМОВИ НАДАННЯ ПІДТРИМКИ:

1. Фінансова допомога надається на поворотній безвідсотковій основі на умовах співфінансування, тобто надані кошти потрібно буде повернути на рахунок Фонду через 11 місяців або раніше від дати підписання договору рівно в такій сумі, котру надав Фонд. Співфінансування означає що заявник має в заявці показати у грошовому еквіваленті власний внесок для реалізації запланованої діяльності.
2. В категорії «Стартап» заявник може бути вже діючим підприємціем або фізичною особою і не мати підприємницького досвіду, але за сферою діяльності має виказати компетентність у напрямку, за котрим подається заявка, і бере на себе відповідальність протягом 6 місяців від підписання договору зареєструвати підприємництку діяльність.
3. В категорії «Масштабування» заявник має бути зареєстрованим юридичною особою або фізичною особою-підприємцєм. Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.
4. Розміри фінансової допомоги конкурсу 2022 року: категорія “Стартап” – 20 000 грн, категорія “Масштабування” – 30 000 грн.
5. Заявки приймаються до 30 червня 2022 року через заповнення гугл-форми за посиланням. Ознайомитися із питаннями заявки можна у Шаблоні (завантажується на сторінці конкурсу).
6. Перевага надається представникам малих територіальних громад чисельністю населення до 100 000 осіб (не є обов’язковою умовою).
7. Перевага надаватиметься тим, хто зможе продемонструвати злагоджену професійну команду (не є обов’язковою умовою).

ЗАЯВКИ ОЦІНЮЮТЬСЯ ЗА КРИТЕРІЯМИ:

• реалістичність бізнес-ідеї і її узгодженість з потребами регіону/області;
• реалістичність виробничого плану і плану досягнення підприємством певного рівня дохідності;
• наявність досвіду в сфері;
• наявність команди та/або плану залучення спеціалістів і робітників;
• креативність, унікальність бізнес-ідеї.

КОНТАКТИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ:

В разі питань щодо діяльності револьверного фонду Це Крафт, просимо написати на електронну адресу [email protected], у темі листа пишіть «Запитання щодо Фонду Це Крафт».

Також на постійній основі надаються консультації. Запис на консультацію можна зробити за номером телефону 066-898-2224.

Револьверний Фонд Це Крафт 2022

Фонд Це Крафт запрошує взяти участь у конкурсі 2022 року за програмою Револьверний Фонд Це Крафт – це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на масштабування діяльності.


Останні публікації цього розділу:

SMM тренінг для медіа спеціалістів

Тендер на закупівлю наборів для просторів дружніх до дитини

Тендер з відбору надавача послуг з організації тренінгу

REQ-KYI-23-0078 Тендер на послуги з забезпечення та дистрибуції поліграфічної продукції по інформаційній кампанії з протидії платіжному шахрайству (#ШахрайГудбай)

Пошук спікерів/ок для онлайн тренінгової програми з підприємництва UWE HUB (Ukrainian Women Entrepreneurs)

Відкритий тендер на виготовлення меблів для ВПО