Щорічний конкурс проектів та стартапів “InnoDnipro”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Innodnipro

ІнноДніпро 2019 листівка Простір
Щорічний конкурс проектів та стартапів “InnoDnipro”

Запрошуємо науковців, підприємців, інноваторів та усіх охочих подавати свої проекти до участі у другому щорічному конкурсі проектів та стартапів “InnoDnipro” Дніпровської міської ради. Фонд матеріального заохочення (призовий фонд) складає 500 000 грн.

Мета конкурсу – виявлення талановитих розробників, сприяння їх професійному росту, популяризація винахідницької так підприємницької ініціатив у перспективних напрямках у місті Дніпрі (конкурс відкритий).

У конкурсі можуть брати участь фізичні особи та групи фізичних осіб (наукові або підприємницькі колективи), чиї проекти відповідають одному або кільком пріоритетним напрямкам:

 • освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
 • освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування та військової техніки;
 • освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів і нанотехнологій;
 • упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики, ветеринарної медицини;
 • широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього природного середовища;
 • освоєння нових підходів у галузі сільськогосподарського виробництва та харчових технологій;
 • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
 • упровадження соціальних інновацій – нових ідей, стратегій, інноваційних підходів та/або технологій у сфері освіти, охорони здоров’я, суспільних комунікацій.

Учасники повинні відповідати таким умовам:

 • є громадянами України
 • на момент подання проекту досягли 14-річного віку
 • надають достовірні відомості стосовно себе, своїх досягнень та інформації стосовно проекту.

Для участі у конкурсі учасники мають подавати матеріали за встановленою формою через офіційну сторінку конкурсу з 05 червня 2019 року по 05 липня 2019 року включно.

 На кожну проектну заявку буде отримано фахові висновки та оцінено членами конкурсної комісії. Фіналісти конкурсу боротимуться за право отримати грошову винагороду на підставі публічного захисту своїх проектів у жовтні-листопаді 2019 року у місті Дніпрі.

Перевага надаватиметься проектам, реалізація яких матиме позитивний влпив на місце середовище міста Дніпра. Додаткових вимог щодо проживання/роботи авторів не передбачено.

Контактна інформація:

(056) 791 11 95

[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення таргетованих інтерв'ю щодо надання адміністративних послуг в Україні

Тендер на розробку дизайну та створення веб-сайту для Револьверного фонду

ЗапоріжжяПрайд оголошує конкурс логотипів/айдентики

Тендер для підрядника для організації та проведення навчального курсу для журналістів

Відкритий тендер на розробку мобільного застосунка

Закупівля навушників