Санофі приймає твори на конкурс історій для дітей з діабетом

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
lesiadiak

Sanofi_Diabetes_Story_Competition_poster_page-0001-1-212x300
Санофі приймає твори на конкурс історій для дітей з діабетом

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, ініціює новий соціальний проект для дітей з цукровим діабетом – Всеукраїнський конкурс історій «Діабет. Твоя історія». Мета проекту – дати можливість дітям з діабетом проявити свої письменницькі здібності, розповісти історію життя з недугою іншим людям та підвищити рівень обізнаності про хворобу у суспільстві.  

Цей проект є продовженням Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який компанія реалізовувала впродовж 10 років, щоб маленькі пацієнти соціалізувалися, знаходили нових друзів та наставників, відчували впевненість у своїх силах. Цього року ініціатор конкурсу вирішив перейти від малюнків до письмових історій, аби підтримати сучасних дітей у бажанні створювати тексти для блогів. Адже творча самореалізація є додатковою терапією для дітей із цукровим діабетом 1 типу, чиє дитинство супроводжується стресом від щоденного контролю хвороби та ін’єкцій інсуліну.

«Розуміючи те, що потреби людей, які живуть з діабетом, не обмежуються виключно ефективним лікуванням, Санофі, як соціально відповідальна компанія, вбачає своїм завданням реалізовувати такі проекти як «Діабет. Твоя історія», щоб дати дітям з діабетом можливість розкрити свої здібності та відчути необхідну підтримку», – прокоментував ініціативу директор компанії Санофі в Україні Гієм Граньє.

Ще однією із ключових задач проекту є налагодження тісного партнерства між дітьми, які живуть з діабетом, їхніми родинами та лікарями-ендокринологами. Адже саме від якості такої взаємодії залежить успішність лікування та досягнення цілей терапії. Саме тому, ініціатор конкурсу, компанія Санофі в Україні, запрошує дитячих лікарів-ендокринологів долучитися до проекту та оцінити історії дітей.

«За офіційною статистикою в Україні майже 9 500 дітей живуть з цукровим діабетом. Дуже важливо, щоб кожен маленький пацієнт налагодив дружні та довірчі відносини зі своїм лікарем і ретельно виконував усі рекомендації, що стосуються режиму введення інсуліну, харчування, способу життя тощо. Лікар, зі свого боку, має проявити розуміння, повагу та підтримку, що вкрай важливі як для дитини, так і для її батьків», – зауважила Шульга Наталія Валеріївна, кандидат медичних наук, дитячий лікар-ендокринолог. «Тому я з радістю долучаюся до членів журі конкурсу «Діабет. Твоя історія» та закликаю своїх колег теж це зробити, адже завдяки цьому проекту ми зможемо краще зрозуміти своїх юних пацієнтів та надати їм ще більш ефективну допомогу».

До складу журі конкурсу також увійшли відомі українські письменники Оксана Лущевська, Іван Андрусяк, Сашко Дерманський та журналістка Ірина Стороженко, які разом із лікарями оберуть 18 переможців у трьох вікових та трьох тематичних категоріях.

«Я радію, що завдяки цьому соціальному проекту ми почуємо реальні історії реальних дітей про життя з діабетом та більше дізнаємося про потреби людей, які з ним живуть», – зазначив Іван Андрусяк, письменник та перекладач, член журі конкурсу «Діабет. Твоя історія». – «Моя особиста рекомендація – ставитися до творчості, як до гри. Ніхто не зіграє так, як ви, і ніхто не напише так, як ви».

До участі у конкурсі запрошуються  діти з цукровим діабетом віком від 7 до 16 років. З 18 червня до 18 липня 2019 року автор може завантажити на веб-сторінку конкурсу одну або кілька історій на теми:

  • Лист до лікаря – учасникам пропонується написати листа своєму лікарю, подякувати або поділитися своїми думками.
  • Моя історія – історія взаємовідносин дитини з діабетом, розповідь про те, як вдається контролювати захворювання та як діабет робить дитину сильнішою.
  • Історія успіху – історія про здобутки й успіхи, які дитина має в навчанні, творчості, спорті попри діабет.

Винагородою для переможців конкурсу стане участь у навчально-оздоровчому таборі.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс цінових пропозицій на виконання робіт із виготовлення та встановлення МАФ для велосипедистів на території Івано-Франківської області

Конкурс проектних пропозицій на проведення дослідження щодо впливу наслідків коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

Молодь запрошують взяти участь у глобальній програмі Upshift Online

Завершується прийом заявок на участь у IV Гендерній медіа-школі

Грант для стартапів на стадії розширення (Модифікація)

Тендер щодо надання тренінгових заходів для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»