Ручні та електроінструменти RFQ 613

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-1-10
Ручні та електроінструменти RFQ 613

Організація Global Communities, виконавець програми МТД «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» USAID DOBRE, запрошує Вас подати цінову пропозицію на закупівлю Ручних та електроінструментів у межах Проекту швидкого реагування, згідно із специфікацією RFQ 613.

Деталі тендеру та форми для заповнення знаходяться у додатку: 

 RFQ_613_Attachment C_Budget RFQ_613_Hand and electric tools

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані у межах граничної дати подання пропозицій із заповненими додатками, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Пропозиції просимо надсилати до 18 грудня 2023 р., 16:00 на адресу https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/32359321/ та обов’язково вказувати назву вашої організації.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеною вище адресою не пізніше 16:00 11 грудня 2023 р. Будь-яка інформація, що надається одному Подавачу стосовно цього Запиту, буде загально доступна всім Подавачам в формі Додатку до цього Запиту.

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно Global Communities. 


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на надання послуг з проведення тренінгів з внутрішніх комунікацій для топ-менеджерів субгрантерів / Request for Proposal for provision of Internal communications training for subgrantees' top-level managers

Стартував відбір учасників форуму «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту»

Консультант/ка з ризиків і кредитування юридичних осіб

Тендерна пропозиція на проведення аудиторських послуг фінансової звітності за результатами реалізації проєкту

ГО «КІНБУРН» оголошує конкурс із закупівлі послуг графічного та веб-дизайну для розробки та запуску бренду Blue Innovation Challenge

Тендер із постачання СТЕМ приладдя для забезпечення роботи 20 дитячих освітніх хабів DLC