Конкурс статей «Вікіпедія для школи»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anastasiia Ivashyna

school-2020
Конкурс статей «Вікіпедія для школи»

З 20 жовтня по 20 грудня вдруге проходить конкурс статей у найбільшій онлайн-енциклопедії українською мовою «Вікіпедія для школи». Мета проєкту — наповнити українську Вікіпедію якісними статтями на теми, що вивчаються у шкільній програмі. Цього року таких тем одинадцять: «Англійська мова», «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Мистецтво», «Українська література», «Українська мова», «Фізика».

До участі запрошуємо освітян — шкільних вчителів, університетських викладачів та інших спеціалістів. Учасники можуть створювати й поліпшувати статті, запропоновані організаторами для згаданих предметів, або обирати власні теми, які відповідають вимогам конкурсу. 

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. Детальніші правила конкурсу, а також списки пропонованих статей ви знайдете на сайті конкурсу: shkola.wikimedia.org.ua 

«Учителі українських шкіл долучаються до багатьох проєктів Вікіпедії, допомагаючи робити її джерелом надійних та актуальних знань. Беручи участь у цьому конкурсі, ви зможете поділитися знаннями з учнями не лише своєї школи, а й усієї України. В умовах дистанційного навчання така можливість є особливо цінною. Змагання також є нагодою протестувати власний професійний досвід і опанувати нові корисні навички», — коментує членкиня Правління ГО «Вікімедіа Україна» Наталія Ластовець.

Переможців у кожній темі (предметі) буде нагороджено цінними призами та дипломами. Також будуть відзначені й ті учасники, що посіли друге та третє місця.

Конкурс проходить уже вдруге. У 2019 році змагання проводилося у семи категоріях. Журі отримало на розгляд 230 нових і поліпшених статей; зареєструвалося 75 учасників та учасниць. Найпопулярнішими категоріями стали «Всесвітня історія», «Фізика» та «Інформатика». Загалом до Вікіпедії було додано близько 3,5 мільйона байтів інформації — що становить приблизно 300 тисяч слів. 


Останні публікації цього розділу:

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»

Логістична підтримка зустрічі з оцінки організаційної спроможності (OCA)

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення інформаційних кампаній з питань протимінної діяльності