Розпочато реєстрацію на унікальні українські олімпіади

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nataliia Chernenko

Олімпіада РЛ_02
Розпочато реєстрацію на унікальні українські олімпіади

6 та 7 квітня у Русанівському фізико-математичному ліцеї міста Києва відбудуться ХХVІ олімпіада з математики та ХVІ олімпіада з головоломок. До 3 квітня включно учні з усієї України мають змогу зареєструватися на участь у конкурсі.

Олімпіада з математики пройде 6 квітня і долучитись до неї можуть учні 6-8 класів індивідуально та учні 9-10 класів командою. Олімпіада з математики проводиться за сприяння Факультету кібернетики та механіко-математичного факультету КНУ імені Т. Шевченка, Інституту прикладного системного аналізу та Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ» імені І. Сікорського.

Олімпіада з головоломок відбудеться 7 квітня і розрахована на учнів 4-10 класів та є спільним проектом Русанівського ліцею та ліцею «Наукова Зміна». Такий конкурс є унікальним за своєю тематикою та не має аналогів в Україні.

Над олімпіадними задачами з математики і головоломок працює команда Русанівського ліцею: вчителі та випускники ліцею. У команді авторів — найкращі вчителі України, кандидати технічних наук, математики, криптологи, автори розв’язань задач японської храмової геометрії Сангаку, багаторазові переможці міжнародних олімпіад та конкурсу МАН.

«Ми очікуємо понад 400 учасників 4-10 класів з різних шкіл Києва та України та гостинно запрошуємо на наше свято всіх, хто має хист та інтерес до математики, аби поринути в атмосферу творчості, красу авторських геометричних задач та оригінальних головоломок», — ділиться Світлана Тимошенко, заступник директора з наукової роботи Русанівського ліцею.

У 2019 році Русанівську олімпіаду з математики та олімпіаду з головоломок підтримують випускники РЛ, а також компанії: InfopulseStar, Фонд Parimatch, TrueItemLuxoftEVO Company. Завдяки партнерам переможці олімпіад цього року отримають цінні призи.

Традиційно олімпіади з математики та головоломок цього року відкриють щорічний святковий тиждень науки, знань і творчості «Квітень-Фест». Серед подій фестивалю — квести, брейн-ринг, науково-популярні лекції випускників, батьків і друзів ліцею та церемонія нагородження активних школярів та випускників закладу. Бажаєте дізнатися більше про навчання в РЛ, потрапити на події квітневого фестивалю і зазирнути у життя ліцеїстів, звертайтеся із запитом за електронною адресою [email protected] або за телефонами, вказаними на сайті.

Історія та архів олімпіадних задач

Контакт для ЗМІ: Світлана Тимошенко, [email protected], +38 063 428 25 07.


Останні публікації цього розділу:

МОМ оголошує конкурс серед НУО в рамках проекту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва для ветеранів конфлікту на сході України

Тендер на закупівлю обладнання для ярмаркової площі в Доманівській ОТГ

Тендер на відбір консультанта(-ки) з підготовки ґендерно чутливих профілів громад

Мережа креативних міст ЮНЕСКО шукає нових учасників

CANactions School разом з WNISEF проводять конкурс малих грантів для ОТГ

Курс лобіювання | Освітня асамблея