Розпочато реєстрацію на унікальні українські олімпіади

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nataliia Chernenko

Олімпіада РЛ_02
Розпочато реєстрацію на унікальні українські олімпіади

6 та 7 квітня у Русанівському фізико-математичному ліцеї міста Києва відбудуться ХХVІ олімпіада з математики та ХVІ олімпіада з головоломок. До 3 квітня включно учні з усієї України мають змогу зареєструватися на участь у конкурсі.

Олімпіада з математики пройде 6 квітня і долучитись до неї можуть учні 6-8 класів індивідуально та учні 9-10 класів командою. Олімпіада з математики проводиться за сприяння Факультету кібернетики та механіко-математичного факультету КНУ імені Т. Шевченка, Інституту прикладного системного аналізу та Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ» імені І. Сікорського.

Олімпіада з головоломок відбудеться 7 квітня і розрахована на учнів 4-10 класів та є спільним проектом Русанівського ліцею та ліцею «Наукова Зміна». Такий конкурс є унікальним за своєю тематикою та не має аналогів в Україні.

Над олімпіадними задачами з математики і головоломок працює команда Русанівського ліцею: вчителі та випускники ліцею. У команді авторів — найкращі вчителі України, кандидати технічних наук, математики, криптологи, автори розв’язань задач японської храмової геометрії Сангаку, багаторазові переможці міжнародних олімпіад та конкурсу МАН.

«Ми очікуємо понад 400 учасників 4-10 класів з різних шкіл Києва та України та гостинно запрошуємо на наше свято всіх, хто має хист та інтерес до математики, аби поринути в атмосферу творчості, красу авторських геометричних задач та оригінальних головоломок», — ділиться Світлана Тимошенко, заступник директора з наукової роботи Русанівського ліцею.

У 2019 році Русанівську олімпіаду з математики та олімпіаду з головоломок підтримують випускники РЛ, а також компанії: InfopulseStar, Фонд Parimatch, TrueItemLuxoftEVO Company. Завдяки партнерам переможці олімпіад цього року отримають цінні призи.

Традиційно олімпіади з математики та головоломок цього року відкриють щорічний святковий тиждень науки, знань і творчості «Квітень-Фест». Серед подій фестивалю — квести, брейн-ринг, науково-популярні лекції випускників, батьків і друзів ліцею та церемонія нагородження активних школярів та випускників закладу. Бажаєте дізнатися більше про навчання в РЛ, потрапити на події квітневого фестивалю і зазирнути у життя ліцеїстів, звертайтеся із запитом за електронною адресою [email protected] або за телефонами, вказаними на сайті.

Історія та архів олімпіадних задач

Контакт для ЗМІ: Світлана Тимошенко, [email protected], +38 063 428 25 07.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю експертних послуг зі здійснення моніторингу та оцінки

Закупівля послуг магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп’ютерної томографії (КТ)

Програма фонду EVZ «Ми поруч! Підтримка людей, що постраждали від нацизму»

Запрошення організацій висловити зацікавлення щодо проведення дослідження впливу Проекту “УФСІ V”

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації, в т.ч. просування та проведення навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м. Херсоні та Херсонській області 2019 році

Набір в проект “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?”