Річне Оголошення Програми UCSIRP

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
UCSIRP / IREX

Програма Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP)
Річне Оголошення Програми UCSIRP

Оновлення від 7 березня до посту про Річне Оголошення Програми:

1. Ми публікуємо відповіді на питання, отримані від потенційних заявників, які подали їх до кінцевого терміну подання запитань у 1 кварталі (до 29 лютого 2024 року) – https://drive.google.com/file/d/1jiu9jOStQ5AGgDJIyNFeGcpqhVmdNebt/view?usp=drive_link . Якщо Ваше питання було подано після 29 лютого 2024 року, відповіді на нього будуть опубліковані разом з питаннями другого кварталу, а саме 7 червня 2024 року.

2. Зверніть увагу, були внесені виправлення до файлу Річного Оголошення Програми та перекладу презентації програми, з якими ви теж можете ознайомитися за посиланням вище.

3. Нагадуємо, що кінцевий термін подання концептуальних записок у першому кварталі прийому – 14 березня 2024 року. Концептуальні записки на другий квартал мають бути подані до 14 червня 2024 року. Запитання щодо концептуальних записок другого кварталу можна надсилати до 31 травня 2024 року, а відповіді на них будуть опубліковані 7 червня 2024 року.

__________________________________________________________________________________________

Шановні партнери та представники організацій громадянського суспільства (ОГС)!

IREX радий поділитись Річним Оголошенням Програми в рамках Програми Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP).

Тут ви знайдете версію українською – натисніть тут, а
 тут англійською мовами – click here

Основна ціль цієї дворічної програми – підвищення стійкості українського громадянського суспільства до дезінформації, використовуючи загальносуспільний підхід, через підтримку ОГС, що імплементують проєкти, та розвиток їх організаційних спроможностей. Програма Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства фінансується Державним Департаментом США. 

IREX шукає потенційних партнерів серед ОГС, щоб втілити заходи, які дозволять підвищити стійкість суспільства до дезінформації та пропаганди. Ці заходи сприятимуть розробці інноваційних підходів до протидії дезінформації, усуненню прогалин у нинішніх підходах до протидії дезінформації та/або налагодженню зв’язків з новими бенефіціарами або в нових просторах, наприклад, в Інтернеті та/або в нових спільнотах. 

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо Річного Оголошення Програми до або після подання заявки, будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу: [email protected], вказавши в темі листа: UCSIRP_FY24-APS-IREX-UCSIRP-01. IREX поділиться оголошенням з усіма зацікавленими сторонами для забезпечення рівного доступу та можливостей. Оновлення, включно з відповідями на всі запитання, надіслані нам електронною поштою, будуть регулярно публікуватися на сторінці UCSIRP на ресурсі Prostir та на сторінці IREX у Facebook.

Команда UCSIRP


Останні публікації цього розділу:

Тендер: розроблення менторської онлайн-програми: організаційний розвиток (стратегія) для ОГС

Набір на вивчення англійської мови для представниць українських громадських організацій

Конкурс на місцеву закупівлю товарів- стільці. Київ

Тендер для розробки вебсайту для Держрибагентства

Тендер на закупівлю транспортних послуг

Тендер на закупівлю послуг з монтажу та підключення водонапірних веж в Миколаївській області (БО «КОРЕ Україна»)