Ретрит у Холодному Яру для громадських активістів/ок, волонтерів/ок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Horizon_of_changes

Ретрит для громадських активістів
Ретрит у Холодному Яру для громадських активістів/ок, волонтерів/ок

Запрошуємо громадських активістів/ок на 5-денний ретрит для відновлення, наповнення силами, можливості відчути та почути себе.

Коли? 24–28 травня

Де? с. Мельники, Черкаська область, простір ХАТА СКРАЮ

Хто може стати учасником ретриту? Громадські активісти/ки, представники/иці, ініціативних груп, волонтери/ки із Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Полтавської, Київської областей.

Що буде?

Головна мета ретриту – перезарядження свого емоційного та фізичного стану, тому ми пропонуємо програму, яка спрямована на відновлення, зокрема

  • робота із психотерапеткою у групових сесіях
  • музикування
  • ліплення із глини
  • візит до місцевого «парку розваг» Зерноленд, де візьмемо участь у екскурсії місцями Холодного Яру, долучимось до кількох цікавих майстер-класів, пограємо у старовинні настільні ігри та покатаємось на конях;
  • проводжання сонця на одній із найвищих гір Холодного Яру та вогнище під зорями
  • заспокійливе погойдування у гамаках
  • і ще кілька секретних активностей :)

Також тут вас чекатиме: найсмачніший борщ і манники від місцевих жінок, хліб на заквасці від Майстерні крафтового хліба “Агроельф”, прекрасна і здатна наповнити силами кожного природа Холодного Яру та гостинність Хати Скраю у необмеженій кількості

Важливо: ви можете долучатися до активностей або ні, і просто проводити час у Хаті Скраю на власний розсуд.

Які умови?

Хата Скраю – це не готель, а сільський будинок, розташований у лісі. Тут є комфортний душ та туалет, гаряча вода. Водночас, є всі особливості звичайної сільської хати, наприклад, літній душ.

Ви зможете обрати ночівлю або в будинку, або в палатках на галявині біля будинку. Як це виглядає можете глянути на фото на сторінці Хати Скраю у фейсбуку.  А ТУТ є відео, яке може передати атмосферу Хати та наших ретритів.

Зважайте, що хата розташована у лісі, тож мобільний зв’язок та мобільний інтернет тут досить умовний: інколи є, інколи – немає. У Хаті Скраю немає wifi і це навмисно, оскільки це – місце відпочинку і перезавантаження. Тож, якщо у вас є якісь термінові робочі завдання, варто їх завершити або відкласти, оскільки “підпрацювати” не вийде. 

Ми щиро віримо, що цей час ви приділите для себе та свого відновлення. 

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму

Дедлайн подання заявки: 14 травня. Інформацію про результати відбору ви отримаєте 16 травня на вказану при реєстрації електронну пошту. 

Участь у ретриті — безоплатна, однак усі відібрані учасники(ці) для бронювання місця мають оплатити організаційний внесок у розмірі 500 грн, який їм буде повернуто під час ретриту. Організатори також забезпечують трансфер з Черкас до місця проведення заходу і назад, а проїзд до Черкас учасники (ці) організовують та оплачують самостійно. 

Діяльність відбувається в межах проєкту «Посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на виклики війни» за підтримки NED


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання фінансової підтримки від УКУ для вступників на магістратуру

Укладання договору надання послуг перевезень

Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

Запит на пропозицію щодо проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів: Лот 1 - Залізнична станція Вадул-Сірет (Чернівецька область); Лот 2 - Залізнична станція Чоп (Закарпатська область)

Оголошується тендерна пропозиція на ментора/ку проєкту молодіжних центрів у громадській організації «Молодіжна Платформа»

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу, а саме: проживання та харчування учасників заходу в м. Луцьк Волинської області на 2024 рік