Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту онлайн!

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Yuliia Matviienko

lesia_covers_1280x400
Реєстрація на програму ЛЕСЯ від Національного Демократичного Інституту онлайн!

Мрієш про зміни в місті чи громаді, але не впевнена, що впораєшся? Сумніваєшся, що лідерство – це про тебе? Не знаєш, чи вистачить тобі підтримки? 

Твоє бажання – це початок шляху жіночого лідерства, і ЛЕСЯ має відповіді на твої запитання!

Долучайся до навчальної програми Національного Демократичного Інституту “ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я”.

ЛЕСЯ – це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це – не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць, отримати підтримку мережі таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону. Це – можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого! 

Цій країні потрібна ЛЕСЯ. А ЛЕСЯ – це ТИ!

Програма відбувається у рамках проєкту “Просування участі жінок та ЛГБТК+ спільнот у політичному та громадському житті в Україні” та триватиме впродовж трьох наступних років. Запрошуємо до участі активісток та місцевих депутаток з Житомирської, Одеської та Рівненської областей. Заходи плануються онлайн і вживу у різних містах Україні з використанням противірусних заходів відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19.

Запрошуємо долучитись до останнього тренінгу “ЛЕСЯ” у 2021 році! Захід відбудеться у форматі “онлайн” 22-23 грудня 2021 року. Для участі просимо заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://forms.gle/nFJ2pzdzDMvvTYtw6 

Кінцевий термін заповнення реєстраційної анкети – 17.00 четверга, 9 грудня  2021 року. Усім, кого відібрано до участі в програмі, буде повідомлено деталі до кінця дня п’ятниці, 10 грудня.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Юлії Матвієнко за адресою: [email protected].

Ця програма здійснюється в рамках проєкту Національного Демократичного Інституту (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO). 

Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.


Останні публікації цього розділу:

Набір на онлайн-курс «У відкритому морі: динаміка гетерогенних груп»

Надання паркувальних послуг

Запит на надання пропозиції RFP No. REQ-KRM-21-0234 Логістичний центр для кооперативу «Овочі станичників»

Стажування у проєкті «Волонтерська Платформа»

Набір на Study Tours to Poland відкрито

Тендер на закупівлю господарських товарів, канцтоварів та продуктів харчування