Реєстрація на локальні онлайн-тренінги “Активні громадяни” для молодіжних рад

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Афіші Активні громадяни (Обкладинка для Facebook)
Реєстрація на локальні онлайн-тренінги “Активні громадяни” для молодіжних рад

Як впливати на зміни у своїй громаді молоді та молодіжним радам? Як стати ефективнішими та налагоджувати сталі партнерства в часи викликів та невизначеності? 

Спойлер від нашої команди: це реально кожній молодіжній раді! Відповіді на ці та інші важливі питання знайдете завдяки тематичним онлайн-тренінгам за Програмою “Активні громадяни” Британської ради в Україні. 

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Її мета – сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом  розбудови мережі молодих лідерів, надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог.

У тренінгу можуть брати участь усі зацікавлені особи, які є членами та членкинями молодіжних рад (навчальних закладів (студентські, ради молодих науковців тощо), молодіжні ради громад, обласні, об’єднання молодіжних рад тощо), які мають ідеї та проекти щодо покращення життя навколо та вирішення соціальних проблем на локальному рівні.

Завдяки тренінгу ти:

  • отримаєш практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство довкола себе;
  • познайомишся з новими інструментами для роботи з молоддю, налагодження партнерств у громаді, розвитку молодіжного волонтерства та підтримки соціального згуртованості;
  • вдосконалиш вміння писати проекти соціальної дії;
  • отримаєш можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської Ради та виграти фінансування для свого проекту;
  • отримаєш сертифікат міжнародного зразка та доступ до можливостей професійного та особистісного росту разом з програмою “Активні громадяни”.

Онлайн-тренінги відбуватимуться:

15-17 січня 14.00-18.00

17-19 січня 10.00-14.00

23-25 січня 10.00-14.00

Реєстрація триває до 13 січня 2023 року – за посиланням: https://forms.gle/D9u9QUjhKSFjkd6a9 

Подія у Фейсбуці: https://fb.me/e/3d2oFjuyi

Організатори:  ГО “Агенція сталого розвитку “Хмарочос”, ГО “Українська асоціація молодих рад”

За додатковою інформацією звертайтесь: Ірина Ткаченко (0976931163), Ольга Дзержинська (0994479903).

Детальніше про програму можна почитати на сайті Британської Ради в Україні:
http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens

Тренінги реалізовуються ГО “Агенція сталого розвитку “Хмарочос” в партнерстві з ГО “Українська асоціація молодих рад” в рамках проєкту “Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)”, що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на надання послуг з організації для проведення 5 заходів в місті Тернопіль

Запит цінових пропозицій на закупівлю обладнання для консультативних пунктів для бізнесу в Тернопільській області

Запит цінових пропозицій на надання юридичних послуг рамковий договір Request for Quotation on providing legal services framework agreement RFQ no: RFQ-02-035-KYV-2024

Закупівля послуг з проведення тренінгів та консультаційних послуг на тему "Відновного правосуддя та чутливості до конфліктів"

Тендерне запрошення на поставку продуктових наборів

Тендер на Office ІТ-обладнення