Реєстрація на курс “Бухгалтерський облік приватного підприємця”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Тетяна

photo_2023-09-11_15-27-18
Реєстрація на курс “Бухгалтерський облік приватного підприємця”

Центр освіти дорослих «Перший» анонсує новий осінній набір до групи професійного курсу в онлайн форматі «Бухгалтерський облік приватного підприємця».

Якщо ви опинилися в ситуації вибору нової професії, або розглядаєте можливість створення/розвитку власного бізнесу – ця новина саме для вас!

Практичний професійний курс «Бухгалтерський облік приватного підприємця» – це саме той вибір, який варто зробити бухгалтеру-початківцю, або успішному приватному підприємцю, який вирішив самотужки вести облік власного бізнесу. Також програма може бути цікава тим бухгалтерам, які хочуть опанувати комплексний бухгалтерський облік приватного підприємця.

Вже третій рік організатори з успіхом реалізують цей авторський курс у співпраці з досвідченим бухгалтером, успішним підприємцем, науковцем та викладачкою, професоркою Дар’єю Трачовою. Вона з легкістю перетворює складні речі на прості та зрозумілі кроки, які треба здійснити на шляху до опанування бухгалтерських фішок.

За відгуками учасників минулих запусків курсу ці 15 двогодинних онлайн-занять допомогли їм:

  • «Навчився розуміти бухгалтерську мову»
  • «Бачити картину свого бізнесу в цілому»
  • «Було складно, проте не нудно»
  • «Швидкий спосіб опанування нових знань»

Початок занять з 21 вересня.

Подробиці програми та умов участі у курсі за посиланням.

Реєстрація триває майже до початку курсу, але рекомендуємо залишити заявку раніше, адже кількість учасників у групі обмежена.

Заняття курсу відбуватимуться в онлайн-форматі, з безпосереднім спілкуванням з тренеркою, вагомим зворотнім зв’язком та домашніми завданнями.

Організатори попереджають – легко не буде!!!

Проте, перевагою саме цього курсу є те, що спільнота учасників курсу має змогу продовжити спілкування у створеному чаті курсу, обмінюватися досвідом, спільно вирішувати складні кейси, надавати один одному корисні матеріали та приклади, отримувати поради від тренерки і після завершення курсу.

Кому цікава ця пропозиція – залишайте заявку та навчайтеся новому!


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків