Реєстрація на Імпульс-семінар “activEco – сталість в дії”

Зафіксувати у Google календарі!


53279069_2549258675146078_6963340750843019264_n
Реєстрація на Імпульс-семінар “activEco – сталість в дії”

Запрошуємо всіх зацікавлених молодих людей зареєструватися для участі в Імпульс-семінарі програми activEco по Сталому Розвитку і Соціальному Підприємництву, которий відбудеться 21-27 квітня 2019 в Центрі Екологічного НавчанняEcoVisioв селищі Ришкова, Республіка Молдова.

Учасники зустрінуться з людьми, які думають та діють у схожему напрямку, дізнаються більше про сталий розвиток і соціальне підприємництво, знайдуть прості та ефективні методи стати активним в громадянському суспільстві, отримають можливість сформувати команду для реализації своїх ідей.

Ми чекаємо на учасників з Молдови, Румунії і України – всі витрати на трансфер відшкодовуються EcoVisio.

Основні критерії: вік 18-30 років, хороше володіння англійською мовою і бажання змінити щось на краще у своїй спільноті.

Форма реєстрації відкрита до 31 березня 2019 року (включно). Просимо заповнити заявки англійською мовою за можливості (або російською): https://bit.ly/2U0XyKj

Детальніше на http://activeco-program.org/ru/

Програма activEco, або, повністю, “activEco – сталість в дії”– це щорічна освітня програма для молоді (і не тільки) з Молдови і сусідніх регіонів Румунії та України, що реалізується громадською організацією EcoVisio. Її метою є збільшення можливостей креативних та  вмотивовованих молодих людей шляхом зміцнення їх навичок і потенціала для того, щоб разом перевести супсільство на шлях сталого розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю експертних послуг зі здійснення моніторингу та оцінки

Закупівля послуг магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп’ютерної томографії (КТ)

Програма фонду EVZ «Ми поруч! Підтримка людей, що постраждали від нацизму»

Запрошення організацій висловити зацікавлення щодо проведення дослідження впливу Проекту “УФСІ V”

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації, в т.ч. просування та проведення навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м. Херсоні та Херсонській області 2019 році

Набір в проект “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?”