Реєстрація на групи психологічної підтримки у Вінниці для молоді ВПО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
op20

pexels-engin-akyurt-2347380
Реєстрація на групи психологічної підтримки у Вінниці для молоді ВПО

Війна увійшла в наше життя. Щоб впоратися зі складнощами та новими викликами, нам всім потрібна підтримка. Особливої підтримки потребують підлітки, що вимушені були переїхати до іншої місцевості. 

Громадська організація “Освітній простір 2.0″ оголошує набір на підтримуючі зустрічі для шкільної молоді з числа вимушених переселенців, віком 13-18 років. 

На зустрічах підлітки зможуть поділитися своїми переживаннями, відчути підтримку від інших учасників та ведучого групи, навчитись керувати своїми емоціями у складні часи, поспілкуватись з однолітками, відновити свої сили та віру у себе. 

Зустрічі проходять в рамках проєкту “Острівці радості”: підтримка шкільної молоді, що постраждала внаслідок воєнних дій”. Мета проєкту – сприяння соціальній адаптації шкільної молоді з числа внутрішньо переміщених осіб в умовах надзвичайних обставин шляхом створення підтримуючого середовища та надання психологічної підтримки.

 Зустрічі проходять: 

  • наживо – для учасників, які перебувають у Вінниці.
  • онлайн – для учасників, що знаходяться в різних куточках України.

Кожна група – це 5 зустрічей по 1 годині двічі на тиждень, кількість учасників в групі – 10 осіб. 

Передбачено проведення 4 груп підтримки.

Початок зустрічей по мірі набору груп. 

Щоб взяти участь у групі, зареєструйтеся за наступним посиланням https://forms.gle/Td62gFv52pCiZmGNA

Групи психологічної підтримки для підлітків проводяться в рамках проекту “Острівці радості: підтримка шкільної молоді, що постраждала внаслідок воєнних дій”, який впроваджується ГО «Освітній простір 2.0» в межах проєкту “Термінова підтримка ЄС для громадянського супільства” за фінансової підтримки Європейського союзу.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю сертифікатів

Розроблення електронної системи еРиба

Тендер на закупівлі паливних брикетів

RFQ_UA-14_2023 Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки

Тендер на закупівлю паливних брикетів з лушпиння соняшника (БО «КОРЕ Україна»)

Тендер із закупівлі 12 екскаваторів-навантажувачів (RFQ 611)