Реєстрація на дводенний тренінг «(Не) дрібниці у стосунках»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

UNFPA_Dec_training
Реєстрація на дводенний тренінг «(Не) дрібниці у стосунках»

13—14 і 15—16 грудня пройде друга серія безкоштовних тренінгів «(Не) дрібниці у стосунках» для представників і представниць молодіжних центрів, організовані за підтримки уряду Великої Британії.

Для участі у тренінгу необхідно обрати одну з дат, коли ви зможете бути присутніми в Києві.

А також — заповнити реєстраційну форму до 8 грудня (16:00).

Згідно з дослідженнями UNFPA Україна, майже половина українців/-ок не розпізнають психологічного насильства. Такий низький рівень обізнаності щодо аб’юзивних стосунків вкрай небезпечний, адже саме психологічне насильство часто передує появі його інших форм. Вчасна реакція постраждалої/-го та порада близької людини можуть запобігти критичним наслідкам. Саме тому Фонд ООН у галузі народонаселення реалізує проєкт із підвищення обізнаності про психологічне насильство «(Не) дрібниці у стосунках».

Протягом першого дня ТоТ тренінгу учасники/-ці дізнаються про тренерські компетентності, прийоми ефективної комунікації для побудови діалогу з учасниками/-цями воркшопів і методи оцінки ефективності тренінгу. Другий день присвячений темі психологічного насильства: як його розпізнати, реагувати та запобігти.

Усі апліканти/-ки отримують інформацію про результати відбору на електронну адресу 9 грудня.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

Активні працівники/-ниці молодіжних центрів, які готові використати отримані знання та матеріали для навчання молоді з таких областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської.

У тренінгу може брати участь до двох працівників/-ниць від одного молодіжного центру.

З програмою тренінгу можна ознайомитися за покликанням.

У РЕЗУЛЬТАТІ ПРОХОДЖЕННЯ ТРЕНІНГУ ВСІ УЧАСНИК/-ЦІ ОТРИМАЮТЬ:
  • загальне розуміння щодо процесу тренінгу, тренерських якостей;
  • методологічну базу з проведення тренінгу (планування, виявлення навчальних потреб, структури та методів навчання);
  • практичні навички фасилітації тренінгу;
  • загальне розуміння про особливості проблеми домашнього насильства, зокрема, психологічного насильства;
  • знання про те, як запобігати психологічному насильству, та як діяти у стосунках, в яких воно вже відбувається (як у ролі постраждалої людини, так і в ролі кривдника/-ниці та свідка);
  • шляхи виявлення аб’юзивної поведінки й токсичних стосунків.

За результатами тренінгу учасники/-ці зможуть проводити навчальні сесії для молоді щодо розпізнавання психологічного насильства.

Після тренінгу всі учасники отримають сертифікати про участь.

Захід відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних обмежень. Учасники/-ці мають представити сертифікати про повну вакцинацію або негативний ПЛР-тест (зроблений не пізніше, ніж за 72 години до тренінгу).

Вартість ПЛР-тесту організатори компенсують за наявності документу про оплату.

Крім того, організатори забезпечують учасників/-ць проживанням, а також компенсують проїзд. Відшкодування дорожніх витрат відбувається за наявності оригіналів квитків: потягом (купе, плацкарт, Інтерсіті 2 клас), автобусом, BlaBlaCar (підтвердження з сайту).

Додаткову інформацію ви можете отримати в координаторок проєкту Олесі Савенко ([email protected]s.ua, 093 701 36 23) та Дарини Кущ ([email protected], 095 226 51 22).

Тренінг для представників/-ниць молодіжних центрів проводиться в межах проєкту UNFPA «EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству», що здійснюється за фінансової підтримки уряду Великої Британії.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів»

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)