Реєстрація до участі у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції Модель ООН –2022

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
krasilnikova.jul

pexels-startup-stock-photos-7096
Реєстрація до участі у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції Модель ООН –2022

Благодійний фонд «Восток SОS» (Київ, Україна) за підтримки організації MTÜ Mondo (Таллінн, Естонія) в партнерстві з Загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів Скандинавською гімназією (Київ, Україна) запрошує навчальні заклади взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції Модель ООН, яка пройде 4-5 листопада 2022 року в онлайн-форматі на базі платформи Zoom. 

Що таке Модель ООН?

Модель Організації Об’єднаних Націй – це синтез науково-практичної конференції та гри освітнього характеру. Її учасники, імітуючи роботу різних органів ООН, виступають в ролі дипломатів. Дотримуючись правил процедури Організації, вони представляють інтереси різних країн, беруть участь в обговоренні проблем регіонів світу та пропонують шляхи їх вирішення.

Навіщо учням брати участь у Моделі ООН?

«Модель ООН» спрямована на розвиток широкого світогляду учнів, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу, формування комунікативних, політичних, соціальних та лідерських компетенцій, підвищення рівня обізнаності молодого покоління з питань, що хвилюють світову спільноту, сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність школярів із світових проблем. 

В цьому році VІ Всеукраїнській науково-практична конференція Модель ООН буде проходити в онлайн-форматі. В ній братиме участь 50 делегатів, представники 10 шкіл України, по п’ять учнів та одному педагогу від кожного учбового закладу.  Кожен учень представлятиме одну країну, яку назначать організатори під час відбору та готує політичну заяву, яка виголошується у комітетах. Один із членів команди, як посол, на відкритті Генеральної Асамблеї проголосить вступну промову (до 1 хв.) англійською мовою. Робочою мовою заходу буде – українська, форма одягу делегатів повинна бути офіційною.

На цьогорічній конференції працюватимуть наступні комітети:

1.Економічна та соціальна рада (ЕКОСОР)

Тема: Створення програми післявоєнної економічної допомоги для України.

2. Генеральна Асамблея (ГА)

Тема: Реформування статуту ООН.

До конференції будуть організовані тренінги з правил та процедур,  які допоможуть якісно підготуватись до Моделі ООН.

Найкращих делегатів чекають призи та сертифікати!

Для того, щоб взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції Модель ООН2022 просимо заповнити анкету для п’ятьох учнів 9-11 класів від навчального закладу. Школи-учасниці будуть відбиратись за найкращими мотиваційними листами учнів-претендентів. Крайній строк подачі заявки 17 жовтня 2022 року.  

Для уточнення деталей можна звертатися за телефоном (099) 00-83-147 – івент-менеджерка БФ «Восток SOS» Баннікова Світлана, електронна пошта –  [email protected].

Організатором виступає Благодійний Фонд «Восток SOS» в партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo та Загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів Скандинавською гімназією(м. Київ), при фінансовій підтримці ESTDEV – Estonian Centre for International Development.


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2