Публічні дебати у Дніпрі – набір на тренінг для лідерів громад

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olena Zyma

тренинг-png-5
Публічні дебати у Дніпрі – набір на тренінг для лідерів громад

Громадська організація “Нове бачення” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні продовжує проект “Публічні дебати для лідерів громад” та запрошує активну молодь та громадських діячів для участі у  2-денному тренінгу. Публічні дебати як важливий інструмент демократичних інституцій дозволяють відкрито обговорювати актуальні питання та пояснювати громадам як і чому приймаються ті чи інші рішення. Проект спрямовано на навчання молоді та лідерів громад переконливій аргументації, вмінню відрізняти факти від думок, долати стереотипи, знаходити проблеми у місцевій громаді та пропонувати рішення.

Навчальний тренінг з ефективної комунікації та публічних дебатів відбудеться 26-27 липня 2019 р. у м. Дніпрі.

У програмі тренінгу:

  • Знайомство з технологією дебатів;
  • Структура публічних виступів;
  • Побудова аргументації та стратегії спростування;
  • Роль запитань під час публічних дебатів;
  • Організація дебатів у громаді.

Тренінг відбудеться в інтерактивній формі, буде включати чіткі алгоритми та практичні кейси, надасть можливість отримати досвід участі у дебатах.

Ті учасниці та учасники, які будуть відібрані у результаті реєстрації, візьмуть участь у двох тренінгах проекту, Літній школі для лідерів ОГС у Дніпрі, самостійно організують дебати у своїй громаді та представлять свої результати на фінальній конференції.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд до м. Дніпра в один кінець (за наявності оригіналів квитків – проїзд 2-го класу, плацкарт, купе, автобус), проживання у готелі протягом однієї доби, перерви на каву та обіди; сніданки входять у проживання. Реєстрація триває до 18.07.2019 на сайті ГО «Нове бачення» у новинах https://www.newvision.org.ua або за посиланням.

Громадська організація “Нове бачення” реалізує освітні проекти, пов’язані з навчанням демократії, формуванням громадянських компетенцій та утвердженням принципів освіти для сталого розвитку через дискусію, дебати, технології критичного мислення, ефективну комунікацію та взаємодію. ГО “Нове бачення” з 2012 р. – член міжнародної дебатної освітньої організації IDEA, керується у своїй діяльності міжнародними стандартами, бере участь у вироблені молодіжної політики та поширенні принципів дебатної освіти в Україні.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс для регіональних креативних хабів та культурних організацій - House of Europe

Конкурс на закупівлю кваліфікованих послуг із SEO-оптимізації сайту ГО

Набір до Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів/ок

Конкурс на закупівлю кваліфікованих послуг з розробки графічних матеріалів

Конкурс на закупівлю кваліфікованих послуг з виготовлення графічного оформлення для медіа-матеріалів та анімаційного контенту

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Гранти для підтримки створення експортного альянсу