Прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Docudays UA

artboard_3ukr_doc_preview
Прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

Уже вчетверте Docudays UA відкриває для українських документалістів та документалісток прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview. У березні, під час 19 Docudays UA, відбудеться презентація документальних повнометражних фільмів, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва. У результаті презентації експерт(к)и оберуть переможців Ukrainian Doc Preview, які традиційно отримають низку нагород.

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Ukrainian Doc Preview збирає ключових представників міжнародної індустрії документального кіно.

Раніше у шоукейсі брали участь такі проєкти, як «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової (фільм отримав головну нагороду конкурсу First Appearance на IDFA та нагороду «Current Time» у номінації Rights Now! на Docudays UA-21), «Сіль з Бонневілю» режисера Семена Мозгового (особливі відзнаки у конкурсі DOCU/УКРАЇНА та студентського журі Docudays UA-21), «Рози. Фільм-кабаре» режисерки Ірини Стеценко (міжнародна прем’єра фільму відбулася на Sheffield Doc/Fest, також стрічка отримала премію Андрія Матросова від Docudays UA-21), «Панорама» режисера Юрія Шилова (прем’єра фільму відбулася на 54-му МКФ у Карлових Варах), «Привоз» режисерки Єви Нейман (світова прем’єра фільму відбулася на DocLisboa’21).

Подати заявку можна за посиланням.

Заявки приймаються з 7 грудня 2021 до 13 лютого 2022 року (23:59 за київським часом) включно.

Які проєкти можуть взяти участь?

  • українські проєкти документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / постпродакшену, створені у жанрі креативної та авторської документалістики;
  • проєкти, що не були представлені на цьому етапі виробництва на жодних інших індустрійних платформах в Україні; 
  • учасники/-ці готові презентувати не менше 15 хвилин чорнового монтажу майбутнього фільму. 

Ключові дати

Дата відкриття прийому заявок: 7 грудня 2021 року.
Дата закриття прийому заявок: 13 лютого 2022 року.
Оголошення результатів відбору: 4 березня 2022 року.

Шоукейс Ukrainian Doc Preview відбудеться офлайн 26 березня 2022 року (у разі погіршення епідеміологічної ситуації передбачено проведення події в онлайн-форматі).

Після презентації ми організовуємо індивідуальні зустрічі-консультації з міжнародними експертами/-ками. Інформацію про нагороди від партнерських організацій DOCU/ПРО для учаників Ukrainian Doc Preview ми оголосимо незабаром.

Детальніше про умови участі та програму Ukrainian Doc Preview читайте у РЕГЛАМЕНТІ.

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся до Вікторії Хоменко, координаторки індустрійної платформи DOCU/ПРО, на електронну пошту: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди приміщення в м. Києві

Тендер на організацію та проведення інформаційної кампанії “Запровадження механізму відсоткового відрахування в Україні”

Тендер на інформаційні та консультаційні послуги у рамках запуску та імплементації напрямку психологічної підтримки для дітей та дорослих з числа ВПО, осіб, які зазнали травми війни, а також із підтримки ментального здоров’я співробітників організації у рамках проєкту «Фонд гуманітарного фінансування» (Humanitarian Funding Pool)

Конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот (фінансування третіх сторін)

Шукаємо: SMEs for TECHNICAL EXPERTISE TO THE CYBERSECURITY PROJECTS_RFP-UA-18-2022

Запрошуємо до участі в тендері: SMEs for TECHNICAL EXPERTISE TO THE CYBERSECURITY PROJECTS_RFP-UA-18-2022