Прийом робіт на благодійний кінофестиваль в підтримку Збройних сил України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Andrew Zayets

BRUKIVKA - KP OF BANNER – копія
Прийом робіт на благодійний кінофестиваль в підтримку Збройних сил України

У 2022 році після жорстокого нападу російських окупаційних військ на Україну команда кінофестивалю “БРУКІВКА” вирішила направити всі свої сили на фінансову підтримку Збройних сил України та постраждалих від наслідків війни. З 24 березня в місті Кам’янець-Подільський відбуваються благодійні кінопокази, творчі зустрічі з відомими акторами, режисерами та музикантами.

Ми цього року хочемо зібрати внески наших фестивальних учасників з усього світу на допомогу нашим захисникам. А глядачі та спеціально сформоване міжнародне журі до кінця року визначить кращі роботи у своїх номінаціях. Кращі із кращих отримають спеціальні дипломи, ексклюзивні фірмові статуетки та стати частинкою тих, хто зробив свій внесок в перемогу добра над злом!

Шостий Кам’янець-Подільський міжнародний кінофестиваль “БРУКІВКА” приймає роботи з 12 травня по 10 листопада 2022 року на міжнародній фестивальній платформі: https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest.

Цього року фестиваль буде показувати відібрані роботи у декілька етапів щомісяця у період приймання фільмів у таких номінаціях:

 • Соціальна реклама про війну в Україні (від 1 до 3 хвилин);
 • Сюжет про волонтерство під час війни в Україні (від 3 до 10 хвилин);
 • Музичний кліп про українських захисників (відеонарізка, спеціально знятий кліп з музичним гуртом чи виконавцем або експериментальне відео від 1 до 10 хвилин);
 • Малюнок, арт чи постер про українських захисників (скан-копія, фото чи шаблон у форматі JPG, який тотожний формату паперу А3)
 • Документальний короткометражний фільм про війну в Україні (від 3 до 20 хвилин);
 • Документальний повнометражний фільм про війну в Україні (від 52 до 120 хвилин);
 • Художній короткометражний фільм про війну в Україні (від 3 до 20 хвилин);
 • Художній повнометражний фільм про війну в Україні (від 52 до 120 хвилин);
 • Короткометражний фільм (від 3 до 52 хвилин);
 • Повнометражний фільм (від 52 до 120 хвилин);
 • Документальний короткометражний фільм (від 3 до 52 хвилин);
 • Документальний повнометражний фільм (від 52 до 120 хвилин);
 • Анімаційний фільм (від 1 до 120 хвилин).

Кам’янець-Подільський міжнародний кінофестиваль “Бруківка” – український незалежний фестиваль сучасного жанрового кіно з України та усього світу, який відбувається на Хмельниччині з 2017 року. Щороку ми підтримуємо молодих кінематографістів, проводяться різноманітні воркшопи, презентації, світові та національні прем’єри, зустрічі з відомими діячами кіноіндустрії, жанрові ретроспективи та мистецькі перфоманси.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: Call for Applications for LEADx 2023, Tbilisi

Відкритий тендер із закупівлі послуг організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

Тендер на закупівлю послуг з організації таборів для дітей у Закарпатті на літо 2023 року

Запит на надання пропозиції RFP REQ-KRM-23-0022 - Закупівля хлібопекарського обладнання по гранту G-Kra-102 «Відродження хлібопекарської справи ПП Молчанова у м. Львові»

Навчання в Польщі та конкурс журналістських робіт у Берліні: стартує Жіноча академія репортерок

Тендер з постачання ремонтних автівок (RFQ 559) - переоголошення