Прийом пропозицій з розробки програмного забезпечення формування фінансової звітності

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

FST_Logo
Прийом пропозицій з розробки програмного забезпечення формування фінансової звітності

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс та запрошує кваліфіковані українські компанії подати пропозиції щодо розробки програмного забезпечення формування фінансової звітності у форматі iXBRL.

Запит на закупівлю (Оголошення про прийом пропозицій) Ви знайдете у додатку до цього оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 18:00 за київським часом 18 грудня 2019 року на дану електронну адресу: [email protected] . Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.  

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за київським часом 10 січня 2020 року на адресу: [email protected]Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Коротко про проект

Проект «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по грудень 2020 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

БУДЬ ЛАСКА, ПІДТВЕРДІТЬ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У НАДАННІ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЦЬОГО ЗАПИТУ!

Заздалегідь вдячні за Ваші пропозиції.
Команда закупівель проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» 

REQ-KYV-19-0261 RFP_iXBRL_tool_10Dec_2019


Останні публікації цього розділу:

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»

«Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ»