Просто про складне. Реєстрація на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Тетяна

бух_неприб
Просто про складне. Реєстрація на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації”

Щодня у діяльності громадських та благодійних організацій виникає безліч питань щодо ведення правильного бухгалтерського обліку, яких в період воєнного стану стало значно більше та всі вони потребують негайного вирішення.

Значно простіше шукати відповіді разом, в колі однодумців,  професіоналів-практиків та експертів. Саме такі люди збираються на навчання в освітніх програмах Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший», яка працює в Мелітополі вже п’ятий рік, розробляє та впроваджує програми підвищення професійного рівня працівників різних галузей, в тому числі і для громадського сектору.

Одним з таких курсів, що може бути дуже корисним для колег з громадських об’єднань, є освітня програма, що пройшла апробування в минулі роки – «Бухгалтерський облік неприбуткової організації». Заняття відбуватимуться в онлайн-режимі на платформі Zoom, тож запрошуємо приєднатися колег з інших міст. Загальна тривалість програми 20 годин – планується 10 двогодинних онлайн-занять зранку у будні дні.

Авторкою курсу є професійна тренерка Дар’я Трачова, досвідчена фахівчиня, професор кафедри «Облік і оподаткування» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктор економічних наук, яка має великий практичний досвід ведення бухгалтерського обліку, включно з обліком громадської організації.

Зареєструватися на курс “Бухгалтерський облік неприбуткової організації” та ознайомитися з програмою можна за посиланням. Цьогоріч заняття на курсах безкоштовні, необхідно лише сплатити організаційний внесок. Починаємо з понеділка 15.08.2022 р.

Цього року програму доповнено актуальними питаннями, що турбують представників організацій, які займаються гуманітарною допомогою та її обліком, питаннями обліку відряджень та співпраці з ФОПами, оновлення законодавства про працю та інших змін військового стану.

Якщо у вас є знайомий бухгалтер або фінансовий менеджер неприбуткової організації – зробіть йому послугу – розкажіть про можливість отримати унікальні практичні знання!

Наші курси – ваш інструмент самодопомоги!


Останні публікації цього розділу:

Експертні консультації для НУО та волонтерських ініціатив від креативної агенції

Конкурс для консультантів на проведення онлайн навчання для ветеранів/нок

Тендер. Загальнонаціональне опитування щодо сприйняття та досвіду корупції серед громадян України

Відбір проблем від громад на «Ukraine Recovery Case Championship»

Конкурс партнерів, зацікавлених у реалізації проєкту зі створення просторів, дружніх до дітей, на Заході України

Конкурс міні-грантів для волонтерів Кіровоградщини