Проєкт “Зміцнення демократичного врядування”. Тренінгова програма та подальша спільна робота

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ГО “СТЕП”

FB_avatar_SDG1
Проєкт “Зміцнення демократичного врядування”. Тренінгова програма та подальша спільна робота

Запрошуються НУО Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей до навчання та впровадження проєктів

Громадська організація «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП», м.Запоріжжя) запрошує громадські об’єднання, які нещодавно розпочали свою діяльність і прагнуть активно займатись розвитком своїх громад, до участі (на конкурсній основі) в тренінговій програмі та подальшій спільній роботі в рамках проєкту “Зміцнення демократичного врядування” (далі – Проєкт).

Цільові території:

Об’єднані територіальні громади, а також малі (до 50 тис. мешканців) і середні (до 100 тис. мешканців) міста Запорізької, Дніпропетровської, Донецької і Харківської областей. Участь громадських об’єднань з більших міст цільових регіонів також є потенційно можливою і залежатиме від кількості заявок та наданої інформації.

Цільові аудиторії:

1) громадські об’єднання, зареєстровані переважно протягом 2017-2019 років, діяльність яких орієнтована на розвиток громад та посилення громадянського суспільства на місцевому рівні; 2) ініціативні групи, що мають намір створити громадське об’єднання “розвиткового” спрямування у найближчі 2-3 місяці.

Ми плануємо залучити до проєкту до 25 представників/представниць громадських об’єднань чи ініціативних груп (орієнтовно по 2 особи від однієї НУО / ініціативної групи).

Навчання й консультаційна підтримка в межах Проєкту є безкоштовними. Витрати на участь у тренінгах (проїзд, проживання, харчування під час занять) покриваються за кошти Проєкту. Два 3-денні тренінги попередньо заплановані на середину березня та середину квітня 2020 року і відбудуться в місті Запоріжжі.

Обов’язкова умова для лідерів/ок ініціативних груп - бажання та готовність зареєструвати громадську організацію протягом першого етапу Проєкту (до лютого 2020 р.).

Як долучитися до участі?

Щоб взяти участь у Проєкті, просимо до 10.12.2019 р. (включно) заповнити гугл-форму за посиланням або анкету, що розміщена за посиланням нижче на сайті ГО “СТЕП”, та надіслати її на електронну адресу: hromada.zp@gmail.com

Від однієї організації (ініціативної групи) можуть подаватися до трьох осіб. ГО «СТЕП» залишає за собою право зменшувати кількість відібраних учасників/ць від однієї організації (ініціативної групи) для дотримання ґендерного балансу, представництва різних територій і населених пунктів.

Як дізнатися про результати?

Про результати відбору всі, хто подав заявки, будуть поінформовані на електронну пошту орієнтовно до 20.12.2019 р. (якщо конкурс не буде продовжено). Протягом січня 2020 року всім громадським об’єднанням, представники/ці яких будуть відібрані для участі в Проєкті, ми запропонуємо укласти меморандуми про співпрацю.

Як дізнатися більше про Проєкт?

Ознайомитись з детальною інформацією про цілі, завдання та зміст Третьої фази Проєкту, графіком проведення заходів й очікуваними результатами можна на сайті ГО “СТЕП” за посиланням: http://www.stepngo.in.ua/proekty/sdg-2019-2020/

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою hromada.zp@gmail.com або за телефонами: (066) 339-15-44, (050) 486-05-65

Додатки (файли):

Informatsiia-dlia-NGO Ogoloshennia-konkurs_2019 Pro_proiekt_SDG-2019 АНКЕТА_SDG_2019-2020

  1. Запрошення до участі у навчальній програмі та інших заходах проєкту.

  2. Анкета для учасників/ць проєкту «Зміцнення демократичного врядування» (2019-2020).

  3. Детальна інформація про цілі, завдання та зміст Третьої фази Проєкту.

  4. Орієнтовний план-графік Проєкту на 2019-2020 рр.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля PPE (бронежилет/плитоноска + шолом) 17 комплектів

Тендер із надання послуг перевезення гуманітарної допомоги територіями Одеської, Миколаївської області та до міста Херсона.

Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

Тендер на офісні та складські приміщення м.Вінниця

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон RFQ-UKR-00283199

Проведення оцінки приміщень в школах ПР 60